Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélhetöen hamis proteint...

Vélhetöen hamis proteint vettem. Van értelme feljelenteni az illetöt? (közösen a rendörökkel le buktatni)

Figyelt kérdés
Elöször is: Tudom, hogy ezekel az olcsó cuccokal, melyeket neten (vatera, stb) lehet rendeni, problém van általában. >>De olyan sokat halottam ezekröl a 2000ft os "fehérjékröl és tömegnövelökröl" hogy kiváncsi lettem és rendeltem egy csomaggal. Persze puding róbája az evés alapon megkostoltam: Túl cukrozott tejporos, kakaoporos vacak. Szeretném feljelenteni az illetöt: Kíváncsi lennék hogy a rendörség befogja vizsgáltatni, hogy valojába mit tartalmaz ez a csomag? >>>Telefonszámom van és akár ujjabb megrendezett átvételt is el tudok intézni...... És hogy miért teszem: >nem a 2000ft-om miatt:), hanem ezért mert sorra verik át ezeke a sz@metek a sok naív embert.
2013. aug. 29. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a gyártó neve? Egyébként a rendőrség nem fog vele foglalkozni, autólopással sem foglalkoznak nem hogy ilyenekkel!
2013. aug. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyszer egy hasonló esetben (ruhát rendeltem) vissza kaptam a pénzem..... most pedig tetten is lehetn érni.
2013. aug. 29. 13:14
 3/9 anonim ***** válasza:
a legtöbb ilyen esetben nincs bûncselekmény, pontosan azt kapod amit õ hírdet, max nem értesz hozzá és jó nagy balek vagy, hogy megveszed...
2013. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
te meg, hogy nem olvastd el a kérdés altti szöveget.....
2013. aug. 29. 14:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha van kedved, szerintem érdemes lehet utánajárni, mert az a baj legtöbben azt gondolják, hogy mivel kis tételről van szó úgyse jelentik fel őket és Magyarországon nem is általános dolog ellenben USA-val, inkább beletörődnek az emberek. Persze lehet, hogy ügyesen van megfogalmazva a hirdetés és nehéz fogást találni rajta. Boltok termékei se igazán egyértelműek, szerintem eléggé megtévesztő pl. a 100% whey protein. Tudom, arra vonatkozik, hogy a kiegészítő fehérje tartalmának 100%-a tejsavóból származik, de alapból nem erre gondolna az ember. Ennyi erővel az 50% húst tartalmazó virslire is rá lehetne írni nagy betűkkel, hogy 100% csirkehús.
2013. aug. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sowilo ***** válasza:

Kezdő koromban én is megszívtam ezzel. Konkrétan az volt oda írva, hogy 100% whey protein 81%-os fehérjetartalommal.


Még hitelessé is próbálta tenni a mocskos ro hadék, azzal, hogy egy ilyesmi szöveget is oda írt: "Azért ilyen olcsó, mert nem kell a gyártó drága reklámjait és dobozát megfizetni, még ízesítve sincs. Ez a fehérje tejtermékek gyártásának melléktermékeként keletkezik, közvetlenül onnan van véve."


Ki lehet találni: fehérjéhez köze nem volt, ipari tejsavópor volt.


A rendőrség egyáltalán nem foglalkozott vele. Nemi erőszakkal sem foglalkoznak(ismerősöm tapasztalata), nem, hogy még ilyen miniatűr ügyekkel.

2013. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mivel semmi linket nem adtál, elég nehéz véleményt formálni, akkor hamis valami, ha más termlk márkajelzése van rajta, ha nem így van, csak nem minőségi a termék, hanem pl ipari attól az nem hamis... amúgy meg valóban rendőrség nem fog kajával foglalkozni, mivel kb semmi közük nincs hozzá, ez az ántsz hatásköre szerintem...
2013. aug. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ne jelentgessél szerintem.

ha átb-a-szva érzed magad,akkor visszamész az emberhez és elveszed tőle azt ami szerinted neked jár.

a jelentgetés az kb a szólok apunak verzió,ha pontosan tudod,hogy ki ártott neked.

2013. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Antsz-nek jelezd!
2013. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!