Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő edzésterv?

Kezdő edzésterv?

Figyelt kérdés
15 éves, fiú vagyok. Szeretnék egy kicsit izmot építeni, meg fogyni is. 180 centi vagyok és 80 kiló. Van egy elég jó kis súlyzó készletem is. Tudnátok írni, vagy linkelni egy kezdőnek valamilyen edzéstervet... amiben súlyzót is kell használni?

2013. szept. 1. 15:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
jó protein, de drága. Vegyél MHN whey-t vagy Myprotein impact-et.
2013. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
oké köszi megint :D
2013. szept. 2. 15:03
 13/17 A kérdező kommentje:
különben mi alapján jó vagy nem?
2013. szept. 2. 15:13
 14/17 A kérdező kommentje:
csak úgy mellékesen mi a véleményed a harcosok étrendjéről?
2013. szept. 11. 22:26
 15/17 anonim ***** válasza:

Az alapján, hogy mennyi a fehérjetartalom, ne legyen hozzáadott butító anyag és ne legyen benne pl szója.

Nekem nem tetszik a harcosok étrendje, szerintem folyamatosan kell a vérben megfelelő aminosavszint, nem elég este kajálni. De van akinek tetszik, próbáld ki. :)

2013. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

mert hogy anyám valamilyen okból megrendelte ezt a harcosok étrendje könyvet, és nem tudom, hogy egyeltalán értelmes-e ez a dolog

de igazándiból szerintem ez a harcosok étrendje alkatfüggő, vagyis lehet hogy valakinek beválik, valakinek nem

2013. szept. 12. 13:45
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, ez egyénfüggő.
2013. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!