Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pow3rd 2. 0 lenne a megoldás?

Pow3rd 2. 0 lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Régen edzettem 1 évet, de pénzhiány miatt abbahagytam. Most adódott a lehetőség hogy újra kezdjem (találtam munkát) és rendeltem is ezt-azt (lassan 1 hónapja hozzájuk sem nyúltam) Vitargo, 100% whey, kreatin mono, mega daily one. Felspanolva ugrottam fejest újra az edzésbe és a soha el nem fogyó csirkerizsbrokkolikba. Azonban ahogy teltek a napok munka után (mentálisan és fizikailag is fárasztó, néha 12-13 óra) nem volt már kedvem és erőm edzeni. Persze, lehet jönni ilyen Kathi Bélás monológokkal hogy döntsem el mi akarok lenni, bajnok vagy buz...., meg ne a kifogást keressem... Nincs túl nagy edzésmúltam (úgy 1 évet edzettem, de már akkortájt is nagyon szűkös volt a kajám és nem jöttek úgy az eredmények ahogy jöhettek volna jó kajálással). Mit lenne érdemes alkalmazni? Nagyon sztárolják mostanában a Pow3rd terméket, tényleg annyira feldob (fizikálisan és mentálisan) mint ahogy írják?
2013. szept. 1. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nem jött be a termék, ellenben a Hot Bloodban még sosem csalódtam. :-)
2013. szept. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 N0rbi04 ***** válasza:
Nekem speciel ez az egy termék, amitől nem lettem rosszul. Kérj mintát a boltban. Egyébként vitargo, meg kreatin szerintem teljesen fölösleges. Elég oda Carb-F-is. Pénzed is megmarad másra. Összetett ch-nak meg kitűnő a zapehely. Kreatin meg van tömegnövelőben is, ha azt veszel. Tank pl. Napi 2 adagot ittam. Abban van 6 g kreatin, ami szerintem bőven elég.
2013. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem rossz termék, dupla adag adja igazán! Viszont elsőre semmiképp ne duplával kezdj! Vegyél tasakosat (200 forint) és próbáld ki!
2013. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!