Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Massza felépítéséhez milyen...

Massza felépítéséhez milyen gyakorlatok?

Figyelt kérdés
180cm magas és 70kg vagyok. Az a célom hogy minél nagyobb darab legyek izom tömegben. Ellőszőr nem a kidolgozottságra akarok menni hanem a "massza" felépítésére (izomtömeg felszedése). 3 napos osztott edzéstervet követnék. Milyen gyakorlatokat ajánlotok amivel jól felépíthetem a tömeget ?
2013. szept. 1. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy érted edzéstervet*.

builder.hu- alapismeretek.

Kezdetben 2 hónapig telejs testes átmozgató edzésterv kell, utána mehet teljesen osztott edzésrendszerben.

2013. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szarok a teljes test re. Mindíg is 3 napos osztottal edzettem
2013. szept. 1. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor mi a kérdés ha 3 napos tervet követsz most is,

nem neked való ez a sport

2013. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy edzéstervet, olyan gyakorlat ami mindenkinek bejön nem létezik! Az adottságaidhoz mérten kell a legjobbat megtalálni!
2013. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. Téged nem tudtalak megfejteni. Attól még, hogy valaki 3 napos edzéstervet követ, attól még nem edzhet?? 3 nap is elég, naturálban főleg, bár azért 4 nappal kényelmesebb.

Kérdező: Leszarom mire szarsz. Neked kellett volna mondanod, hogy már benne vagy a gyúrásban, és hogy eddig is toltad a 3napos osztott edzéstervet. De te azt írtad hogy követNÉL. 1 izomcsoportra kell 1-2 alapgyakorlat, és 1-2-3 izolációs gyakorlat. És minél több szögből kell megedzeni. A többit szedd össze a netről, vagy kérdezhetsz még.

2013. szept. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!