Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1,5 2 éve gugolok itthon heti...

19950203 kérdése:

1,5 2 éve gugolok itthon heti 3 alkalommal gyorsabb futás jegyében kezdtem el, milyen gyakorlatok vannak amikkel gyorsaságon javítani lehet?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 02:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Guggolással csak akkor növelheted ha kevés idő alatt csinálsz sokat, ha keveset súllyal úgy az izmokat növelheted én még az ajánlom ,hogy 10 másodpercig gyorsan 10 másodpercig lassabban futsz és ebből 5 sorozat vagy ahogy bírod lényeg h a gyorsnál rendesen húzd meg ,de a lassúnál meg ne sétálj hanem fuss ott is.
2013. aug. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és mellette még ugrokötelezem is mindennap.köszönöm megfogadom:)!
2013. aug. 16. 10:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ugrókötél a kordinációt segíti.Szívesen!
2013. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak azt vagy még mást is?:)köszönöm a válaszokat:)
2013. aug. 16. 11:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem hosszabb ideig csinálod akkor az állóképességet is de azt inkább a futás.
2013. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én ilyen őn edzésbe fogtam itthon.egy ídőben jártam kondi terembe csak aztán valahogy abba maradt fekvőzni szoktam és tolockodni.szerintem jó dolog.ha itthon edzel nyugis környezetbe.és még ingyen is van!:)
2013. aug. 16. 11:23
 7/9 A kérdező kommentje:
és még 1 kérdés. a kordinációt miben fogom majd észrevenni?
2013. aug. 16. 13:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 2 évig edzettem itthon most fogok majd kondiba járni mert ott könnyebben fejlődök egyébként abban veszed észre h jobban lesz az egyensúlyérzéked.
2013. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Silenthunder válasza:
Ha a futás gyorsaságot akarod fejleszteni ahhoz nemcsak erős lábizomzat kell. A keringési rendszer, a tüdőkapacitás, és a szívizomzat fejlesztése sokkal fontosabb. Ha rövid távon szeretnél gyorsulni érdemes fartlek futóedzéseket tartani, persze a hosszabb aerob edzések is elengedhetetlenek.
2013. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!