Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek hogyan tudnám...

Szerintetek hogyan tudnám megtartani az eredményt, amit elértem?

Figyelt kérdés
Szóval a nyáron naponta edzettem, és most eléggé alakul a testem. A hasam már szép lapos, és izmos (szerintem kb. pont jó). Ez sok munkámba került, most viszont kezdődik a suli, és reggel 6-kor kelek, aztán délután 5 előtt haza sem kerülök, és utána még tanulnom is kell. A barátokra egyértelműen semmi időm sajna. :( Hogyan tudnék még beiktatni elég edzést? 16L Előre is köszi a válaszokat! :)

2013. szept. 1. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs időd konditerembe menni, néha végezhetsz saját testsúlyos gyakorlatokat, plusz figyelj az étrendre.
2013. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Edzés nélkül sajnos sehogy. Próbálj meg edzeni, legalább hétvégén!
2013. szept. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az elég vajon, ha hétvégén edzek naponta 2 órát?
2013. szept. 1. 10:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
elég lehet gondolom péntekeken is hamarabb végzel 3 napot így tudsz edzeni.
2013. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyáron egy héten 4szer edzettem. Reggel 5kor fogok holnaptól kelni, és valószínűleg én is 4-5 körül fogok hazaesni. Viszont... én azt az 1-1,5 órás edzést beiktatom magamnak heti 4szer, már csak azért is, mert akkor pihen meg az agyam, és utána könnyebb lesz tanulni.

Még amíg lazább a suli, mehet mindennap az edzés. Ha nincs terembe menni időd, vedd meg, vagy töltsd le a T25-öt Shaun T-től. 25perc intenzív kardio edzés. 25 perced csak lesz...

16L.

2013. szept. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem,nincs értelme mindennap edzeni ,mert kimeriti sz idegrendszert úgyanúgy,lazább mozgás pl futás mehet phenőnapokon de ne edz egy héten max 4szer.
2013. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
ilyen hülye kérdést mi osszuk be a te időd? ha komolyabban törődsz az edzéssel, tudhatod, hogy nincs "csodakapszula", de amúgy is. szerinted hogy tarthatnád meg? edzés nélkül?
2013. szept. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!