Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tapasztaltak, hozzáértők...

Tapasztaltak, hozzáértők tanácsát szeretném kérni?

Figyelt kérdés
Régen kövér voltam, de lefogytam már szerencsére. Csak sajnos a bőröm nagyon megnyúlt, nem háj van rajtam hanem zsír. De úgy néz ki, mintha zsír lenne. Fehérje dúsan táplálkozok, zöldségeket, gyümölcsöket is eszem. Súlyzós gyakorlatokat is végzek.
2013. aug. 19. 22:23
 1/5 A kérdező kommentje:
L karnitint és kollagént szeretnék szedni. Szerintetek jó ötlet? És a nyers élesztő?
2013. aug. 19. 22:24
 2/5 Prto3inVitez ***** válasza:
Mi a kérdés tulajdonképpen?
2013. aug. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést.

Igen, igazad van elég érdekesen fogalmaztam meg, már késő volt:)


Hát, igazából azt szeretném kérdezni, hogy mit csináljak így most. Mert volt rajtam 35kg plussz. Most 168cm és 56kg vagyok, de nem vékony. Kb 65kg-nak nézek ki, és nem zsír van rajtam, hanem a bőröm. Nagyon megnyúlt és megereszkedett, tele vagyok ilyen repedésekkel meg ilyen rózsaszín-lilás csíkokkal- főleg has, kar és combnál meg a csípő-derék tájékon. Szóval megtudom fogni a bőröm, de úgy, hogy mint más tudod így szokta fogni a hájat, hogy na ezt kell majd leadnom én a bőrrel vagyok így.

Karra súlyzózok, az fél év alatt mintha erősebb lenne és kezd alakulni de a comb az nem. És ezek a csíkok nem tűnnek semennyit.

2013. aug. 20. 08:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Azok a csíkok nem is fognak eltűnni! Lassabban kellett volna fogynod!
2013. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, de valamit csak lehet csinálni a bőrrel?
2013. aug. 20. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!