Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan "hízlaljam" fel az...

Hogyan "hízlaljam" fel az izmaimat?

Figyelt kérdés

15 éves srác vagyok 63 kiló és 186 cm magas. kb 1,5 éve kezdtem el edzeni. Látszik az eredmény :) látszik hogy gyúrok csak egyszerűen túl vékonynak tartom magam.

Valamilyen tanácsot tudnátok adni hogy gyarapodjon a testsúlyom? Iszok fehérjeturmixot és van étvágyágyam de egyszerűen nem tudok hízni. Vagy írnátok pár kaját amitől lehet hízni?



2013. aug. 11. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyél még többet!
2013. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de jominosegu gajat egyel.ne hamburgert meg fagyit!
2013. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kajat*
2013. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

legyen kiszámolt étrended!

Tömegnövelő étrend.

Nem tudni, hogy Te mennyit tartasz soknak. Mérlegen mérd le a beviteledet. Mindet.

2013. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrended van ?
2013. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 yolx válasza:
A zsiros kenyértől tudnál hízni :D
2013. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zabálj.
2013. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a francot akarsz 15 évesen mégis? Egyél meg kb 300 g rizst egy nap, meg egy rahedli húst és jönni fog az (nem akarok belebonyolódni különösebben a grammokba, mert szerintem annyira nem veszed komolyan a sportot). De csodát ne várj, majd 2-3 év múlva talán látszódni fog valami.
2013. aug. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!