Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen étrendet javasoltok?

Milyen étrendet javasoltok?

Figyelt kérdés

Heti kétszer járok edzőterembe. Egy személyi edzővel csináltattam kifejezetten az én igényeimre az edzés tervet. Átlagos szálkásítás, nem tömegnövelés vagy pumpálás.

Mit javasolnátok ami kivételezhető egy 16 éves fiúnak iskola mellett?



2013. aug. 10. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi az a pumpálás?


Biztos, hogy kell neked szálkásítás?

Mik az adataid? Testsúly, magasság?

2013. aug. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pumpálás alatt a kamu izmokat értem. Amúgy elnézést, lehet teljesen rossz fogalmakat használok. 185 centiméter vagyok és 65 kiló. Először szálkásítani,aztán izmokat növelni.
2013. aug. 10. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Te nagyon nem vagy tisztában a dolgokkal.


Mi az, hogy "kamu" izom?

Először szálkásítani aztán izmot növelni, minek? Ilyen adatokkal.

Tisztában vagy vele, hogy a két fogalom mit jelent?


A szálkásítás egy enyhe kalóriamínuszos étrendet, miközben zsírt, de mellette izmot is vesztesz. A tömegelés ennek az ellentéte. Miért kéne neked kezdőként először szálkásítanod?

2013. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Értem én mit mondd, még nem ismeri a fehérjét csak mint "koksz"...

Figyelj, nem tudom milyen edző az ilyen, de teljesen félre irányít.

És szálkásító edzés nincs. Minden attól függ mit vzsel be.

Kezdésnek javasolnám, hogy olvasd el A sárga kapszula című könyvet. Egy este alatt el tudod olvasni, ott mindenről kapsz egy általános képet, és már lesz vmi fogalad a dolgokról.

Sok sikert kívánok!:)

2013. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!