Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 évesen el lehet kezdeni a...

15 évesen el lehet kezdeni a Crossfit-et?

Figyelt kérdés

Hallotam olyat hogy meg állhat a növekedés de én már úgy se növök csak erősödnöm kéne.Szerintetek ezzel lehetne kezdeni?

[link]

Bemelegítést lehet csak simán futással és nyújtással végezni?1év alatt mennyire lesz látható az eredmény?Természetesen ha már jobban megy át állok egy keményebb edzéstervre.Úgy gondoltam hogy az edzés mellé még futok külön legalább 20-30percet.



2013. aug. 7. 10:21
 1/2 anonim válasza:

Én 16 évesen kezdtem el a Fegyencedzést,most 3 év után már a street workout a szenvedélyem tárgya,de crossfit gyakorlatokat is szoktam belevenni (pl.: a sima erősítő edzés közben dinamikus,robbanásszerűen gyors guggolások,ugrások,stb.). neked is azt javasolnám hogy ha még semmit nem edzettél akkor a Fegyencedzéssel kezdd,nagyon szépen felépíti az egyes gyakorlatokhoz vezető utat.

19/L

2013. aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ akkor azzal kezdem :)
2013. aug. 12. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!