Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy hónap alatt lehet kockás...

Egy hónap alatt lehet kockás a hasam ezekkel a gyakorlatokkal?

Figyelt kérdés
170cm vagyok 60 kg még növésben.15 hasprés 15 labemeles egymas utan 3x. 4x utana 15 perc szunet majd ujbol?kesobb emelnem 5 - 6-7re az egymas utani sorozatokat.
2013. aug. 4. 01:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Krisztián, amit mondasz az hülyeség! Ha nincs diéta akkor nem fog menni! Olvass egy kicsit a témában
2013. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
tudom mit irnak de kérlek hidejetek már nekem nem kel diéta!!! sem semmi ezek csak internetesmegállapitásaok semmi más ezért mondtam hogy ajatok belém egy kis bizalmat ne az internetbe! kösznöm hogy válaszolhattam a kérédsre tovbbi szép napot mindekinek!
2013. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Magas ismétlésszám nem fog izmot növelni! Kitartást növeli csak, abból meg nem lesz kockahas. Egyébként meg írj helyesen, mert ez így olvashatatlan
2013. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ki irjon helyesen?en csak ekezet nelkul irok mert telefonrol vagyok...
2013. aug. 5. 03:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!