Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok olyan vállerősítő...

Tudtok olyan vállerősítő gyakorlatot, ami a csuklyás izmot NEM edzi? Bővebben lent (21L)

Figyelt kérdés
Lány létemre "véletlenül" 4 hónap alatt elég mutatós csuklyát növesztettem, sokkal rövidebbnek néz ki a nyakam, és kicsit aránytalan emiatt a felsőtestem. Arra gondoltam, hogyha a vállaimat is izmosítanám, növelném, talán idővel elérném az arányos testet. Tipp?
2013. aug. 2. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami vállat erősít, az csuklyát is.
2013. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na megnézném én azt a véletlenül mutatós csuklyát :D

Eddig miket csináltál vállra?

2013. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyat csináltam legtöbbször, amikor szemben ülök a géppel, felülről pedig lehúzom a kart két kézzel, vagy előre, vagy tarkóhoz, 50 kilóval, elég szép sorozatokat, minimum 3x10-et mindegyik gyakorlatból. Éreztem, hogy erősödik a hátam, bicepszem is, de ez eddig elkerülte a figyelmem!
2013. aug. 2. 14:26
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és mindezt úgy, hogy pár hónapja ilyen 10 kiló körüli súllyal kezdtem csinálni, de ahogy fehérjét is szedtem, szépen erősödtem. 155cm magas vagyok és 45 kg
2013. aug. 2. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Umm, lehet nem jól tudom, de a vállgyakorlatok inkább nyomások, nem húzások, ahogy itt is van: [link]

Én az oldalemelés - előreemelés - felfelé nyomás - döntött törzsű oldalemelést szentnégyességet szoktam :D


Amúgy tényleg kíváncsi vagyok :D

2013. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. aug. 2. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!