Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Üdv! Szeretnék szálkásítani...

Üdv! Szeretnék szálkásítani de nem tudom hogyan kezdjek neki?!

Figyelt kérdés

180cm 60kg vagyok és nem nagy darab szeretnék lenni hanem szépen formázott izmokat, étrendet sajnos nem nagyon tudom be tartani a suli és a munka miatt.

tudok szedni valami egészséges dolgot?

pl: fehérje,szénhidrát,protein?

és hogy milyen edzés tervet tudtok ajánlani akár otthon is ?!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. aug. 1. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen adatokkal ne szálkásíts, értelmetlen.

Ha az étrendet egyáltalán nem tudod tartani (márpedig valahogyan meg kell oldani) akkor a kiegészítők sem érnek semmit.


Otthon csinálhatsz saját súlyos edzést, vagy ha van rá keret meg fér is, vehetsz súlyokat. Onnantól pedig csinálod a 3-4 napos edzéstervet.

2013. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kicsit el vagy tévedve. A szálkásítás az zsírból történő fogyást jelent, nem izomépítést. Neked előbb tömegnövelő étrend kell és heti 3 teljes testes edzés. Ha pedig nincs súlyzód, akkor menjen a fegyencedzés. Később, majd szálkásítasz, ha lesz elég izomtömeged, de 60 kilósan nem kell még.
2013. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!