Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy AMSTAFFOM szeretném...

Van egy AMSTAFFOM szeretném szálkásítani de nem tudom hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Tehát a lényeg,hogy már jóideje van egy amstaff kutyusom kamasz korát éli már és szeretném egy kicsit szálkásítani,izmosítani a kutyust.Hogyan szokták ezt csinálni ,sok futással vagy vannak más gyakorlatok is ?

2012. nov. 28. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Mennyi idős?Úgy tudom nyáron nagyon jó ha szeret úszni és a súly huzás futtatás szerintem ezek jótékonyan hatnak majd rá:)

Milyen tápit eszik?Ha sportoltatni szeretnéd asszem van külön táp arra

2012. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Haggyad már békén azt a szerencsétlen kutyát. Szerinted neki nem teljesen mindegy hogy izmos e vagy sem? Csak azért csinálod hogy vagánykodhass az utcán.
2012. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kira kenzo ***** válasza:
48%
Szerintem a súlyhúzás korai. Sok futás, játék. Rongyozás szinte minden izmot megmozgat, lógás gumi segítségével. És olyat keress a neten "kutyák edzése". Erre a kérdésre szerintem itt nem biztos hogy fogsz jó választ kapni, esetleg annál több kritikát.
2012. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Nyilván mivel a kérdésből látszik hogy csak hiúságról van szó, inkább magaddal foglalkozz ne a kutyával.
2012. nov. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem hiúságból csinálom és nem is azért hogy vagánykodjak.3-4 év körüli lehet a kutyus. Azért gondoltam hogy kicsit edzek vele mert volt nekem előtte egy ugyan ilyen kutyám (sajnos meghalt) ,és csupa izom volt az egész kutya ki volt szálkásítva és jó kondiban is volt. Nem szeretném az állatot ilyen izmosító tápokkal etetni,rendes ételt kap mindíg :)
2012. nov. 29. 06:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Súlyt húzni kezdj el vele nyugodtan.


[link]


itt tudsz rendelni hámot. Én is most kezdtem el. Annyi a lényeg hogy ügyelj a fokozatosságra. Olvass utána a netten hogy s'mint kell. Én már alig várom hogy elkezdjem / bár ez egy újabb dolog lesz ami miatt hülyének néznek majd az utcán :D

2012. nov. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Képet tudnál feltenni a kutyusról?
2012. nov. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A váltott labdás rövidtávú sprintek nagyon jó állóképességet eredményeznek, és szépen erősitik a kutyát. nyáron az uszás ami nagyon hatékony. szerintem addig ne kezd el a sulyhuzást, amig a megfelelő izomzatot nem erősited hozzá. Mondjuk nekünk dobink van, és ő nagyon sokszor húzott vasfelnit.
2012. nov. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves tegnap 21:44 válaszoló. nem, nem mindegy hogy néz ki a kutya. mert egy jól izmolt, egészségesen mozgatott kutyánál sokkal kevesebb a sérülésveszély. Lásd pl. hátsó keresztszalag szakadás. laza vállizületek stb.
2012. nov. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Maga a súlyhúzás is segít.. Nem 30kilóval kell kezdeni hanem mondjuk egy üres gumival. És azt fokozatosan növelni.
2012. nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!