Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hétfőn edzettem bicepszre és...

Hétfőn edzettem bicepszre és mellre. Kedden eddzhetek tricepszre, ha izomlázam van?

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem! Ha nem lenne izomlázad, akkor se edzhetnél melledzés utáni napon tricepszre!

Menj csak el edzeni a lábadra!

2013. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a legjobb leosztás, de nem ennyire rossz a helyzet. Én is edzettem így és nem volt gond.
2013. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát Montez már benned is csalódni kell! Ez nagyon gázos leosztás, hogy a mell utáni napon van a tricepsz!
2013. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Most nem úgy van, de nemrég 5 napos edzési heteim voltak, hétfőn mell, kedden kar, szerda láb, majd hát, váll. Nem mondanám, hogx kicsi a tricepszem, összevethetjük ha gondolod, pedig naturál vagyok.

De nyugodtan csalódj bennem, hol van az előírva, hogy nekem mindenki elvárásának meg kell felelnem? :)

2013. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nincs előírva, csak eddig még minden válaszoddal (egy kivételével de az részletkérdés volt) maximálisan egyetértettem, de szerintem most nincs igazad!

Ha te bírtad is, szóval a melledzéstől nem kapott annyit a tricepszed, hogy izomlázad legyen, a kérdező vonatkozásában akkor sincsen igazad. Bár most meg az jutott eszembe, hogy nem is egyértelmű, hogy a kérdezőnek a triocepszében van most izomláza vagy a mellében.

Áhh mindegy is, takarodjon lábazni!

2013. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
végül is ja, menjen lábazni, ez igaz.:)
2013. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a bicepszemben és a mellemben van izomlázam.Akkor nem szabad tricepszeznem?Akkor már mindegy, negyed 8-kor már nem indulok el,ha 8-kor bezár.
2013. júl. 30. 19:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha nem terhelted le túl a tricepszedet, nem érzed, akkor mehet tricepsz is, szerintem. De az igaz, hogy egy lábedzés az még jobb lenne, vagy akár egy pihenő nap mára.
2013. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Amúgy nekem nincs ilyen külön edzéstervem,csak próbálok fenntartani egy rendszert.

15 éves vagyok,hétfőn szerdán és pénteken karate edzésem van,de most a szünetben csal hétfőn és szerdán.

De a héten nincsen,mert tábor van,ezért tegnap elmentem bicepszezni és mellezni,gondoltam,hogy ma tricepszezni fogok.Hamarabb is megkérdeztem volna,csak itt volt a haverom.

2013. júl. 30. 19:18
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi,marad az egy nap pihenő.
2013. júl. 30. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!