Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tomegnoveles vagy szalkasitas?

Tomegnoveles vagy szalkasitas?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldonteni hogy most melyikbe lenne erdemes belefogni eddig csak edzeni jartam es ugy kajaktan ahogy eddig de mar nem tudok igy tovabb fejlodni...

64-65 kg vagyok! Ha allok akkor nincs nagy hasam viszont ulve en eleg zsirosnak tartom magam eppen ezert nem tudom melyiket kellene most csinalni!

Velemenyeteket kernem! Koszi elore is!! :)


2013. júl. 27. 11:22
 1/7 Osynho ***** válasza:

"eddig csak edzeni jartam es ugy kajaktan ahogy eddig de mar nem tudok igy tovabb fejlodni..."


Ez gondolom azt jelenti, hogy szarul kajáltál. Ebben az esetben viszont ne csodálkozz, hogy nem fejlődsz. :D


64-65 kilósan hova akarsz szálkásítani? Etióp kinézetre hajtasz? :) Kezdj el egy rendes étrendet, eddz rendesen és szedj fel jó pár kg-ot, mielőtt ilyenekre gondolsz...

2013. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Növelj még izomtömeget.
2013. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kb hany kilosan lenne erdemes elkezdeni szalkasitani?

70-75 kozott?

2013. júl. 27. 11:46
 4/7 kennymc ***** válasza:
Hány centi vagy? Az sokat számít.
2013. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
170-171
2013. júl. 27. 13:17
 6/7 Osynho ***** válasza:
Én is ilyesmi "magas vagyok". XD Amikor formában voltam 79kg volt a súlyom, de eszembe se jutott még szálkásítani. Szóval hajrá, szedj fel még némi izmot. :D
2013. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kennymc ***** válasza:
Az még közel sem a határod. Kajálj rendesen, most még nagyon gyorsan nőssz. :)
2013. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!