Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A KÖKIben a Fitness Pont még...

A KÖKIben a Fitness Pont még létezik?

Figyelt kérdés
A fitness pont oldalán azt írják, hogy igen, viszont a Köki terminál honlapján nem talált rá az üzletkeresőben. Scitec termékre lenne szükségem.

#KÖKI #fitness pont
2013. júl. 25. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Megvan még. De van élet a Scitecen túl is.
2013. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Köki terminál :DDDD

Nem tudom,hogy anno a fröccsös csövesekkel,vagy most vv krisztoforóval(és társaival) igényesebb.

2013. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Wash: Mi a baj a szájtekkel?
2013. júl. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csupán annyi, hogy a pofánkbanyomulós marketing miatt sokan azt hiszik, ők a mindenség, miközben bőven van olcsóbb, és legalább olyan jó minőségű termék (vagy inkább jobb) a piacon. Az árak mennek felfele, a termékösszetétel minősége meg lefele. Sír mindenki, hogy nincs pénz, de veszik a százszázalék vejjprofot meg a jumbót horroráron.
2013. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Értem!

Nekem semmi bajom a céggel,számomra nem tolakodók a reklámok. Tisztában vagyok vele,hogy (főleg árban) van jobb is.

DE: egyedülálló módon "foglalkoznak" az emberrel. Sok a nyereményjáték,rendkívül széles a termékskála,szép a doboz..stb. Minőség hatását kelti az egész cég.

Nyilván MINDEN megmozdulásuk profit és reklám orientált,de ilyen az élet. Nem f.káznak más cégeket-viszont minden cég halál irigy módon f.kázza őket.

Van pl. az mhn-es fehérje. Szép és jó,biztos ingyen dolgoznak a cégnél az emberek,hogy ilyen magas fehérjetartalom mellett lent tudják tartani az árakat.

Mondjuk azt a "vödröt" a kutya elé nem tenném,olyan igénytelen csomagolást régen láttam.

Néhány scitec terméket használok csak,de szerintem semmi gond a céggel.

Fehérjét pl. whey c6-ot iszom,bb-boltos cuccokat próbálgatom,tehát nem vagyok scitec b..i.

Csak nem értem a sok támadást amit kapnak.

2013. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szép a doboza :DD

Azért ismerek én olyan - nem kicsi - céget, ahol ennél jóval több akció van, több termék van. De lehet a doboz nem ennyire szép :D

Az meg, hogy nem fikáznak más cégeket... háát... lehet szó szerint nem, de nagyon kiérződik belőlük a bezzeg mi-hozzáállás, és hogy ami nem scitec az nem lehet jó.

2013. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves Wash! Szívesen várom más, olcsóbb és jobb márka ajánlását. Szálkásításhoz. Fontos, hogy aszpartám-mentes legyen. Én nem nagyon találtam aszpartám-mentes proteint sehol máshol. Remélem nem valami jó kis dögfeldolgozóból származó ipari fehérjét akarsz ajánlani és azt is remélem, hogy nem valamelyik márka "promótere" vagy, mert tényleg a legjobbat keresem, de még annyira nem vagyok benne, hogy ránézzek a nevére és egyből vágjam a tápanyagtartalmát és hogy aszpartám-mentes-e vagy nem. ;)
2013. júl. 28. 21:02
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!

Tudomásom szerint nem a bevásárlóközpont igényességéről kérdeztem, hanem hogy van-e ott egy bizonyos üzlet.

2013. júl. 28. 21:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Nos, akár a promótere vagyok, akár nem, ez nem változtat a racionális megítélésen, hiszen én is ezt veszem, nem véletlenül. Az én kedvencem a Myprotein, Anglia legnagyobb tápkiegcége, rengeteg teljesen natúr, ízesítetlen fehérjét forgalmaz tanúsítvánnyal együtt, tehát az van benne, ami rá van írva. Az Impact Whey a sima koncentrátum, 5 kiló 46,89 font, azaz kb 16-17ezer forint. Az esetleges akciókkal, ingyenszállítási határ fölötti rendeléssel még lejjebb tudod srófolni az árat. Linket privátban adok, mert nem szabad ide, nehogy hasznom származzon belőle -.- pedig bárcsak kapnék részesedést...
2013. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!