Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Használni erre az edzésre a...

Használni erre az edzésre a fehérjepor?

Figyelt kérdés
Nos én majd testépítő szeretnék lenni de még az korai lenne ezért csak tornázom minden nap, persze a hasizomra tolom azért. Na de azt akarom hogy ha a tornával minden testrészemet megmozgatom meg edzem akkor ha utána veszek be fehérjeport akkor az minden részre fog hatni?

2013. júl. 24. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

1. Lépés: Tanulj meg fogalmazni, hogy ne legyen fájdalmas a kérdést olvasni.

2. Lépés: Olvass a témában, mert elég nagy baromságokat mondtál

2013. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A fehérje nem egy gyógyszer, hogy hasson, hanem egy táplálékkiegészítő, ami segít a szilárd ételek mellett, hogy elegendő fehérjéhez juthass.

Ami a testedre "hatni" fog, az az edzés, az étrended és a pihenés.

2013. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A fehérje tápkieg is csak kaja, nem csodaszer, nem varázspor.

Jó étrend nélkül nem sokra mész. Azt tedd renbe és edzés után mehet majd egy tejsavóprotein, ami hamar felszívódik, így előbb kezdődik a regenerálódás. De csak ettől nem leszel izmos, mert az az egész napi kaján múlik.

2013. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azért mert nem írtam ki hogy rendszeresen étkezem az nem azt jelenti hogy ez nem így van, sosem gondoltam csodaszerként rá,
2013. júl. 24. 15:09
 5/17 Osynho ***** válasza:
A rendszeres étkezés nem elég. Mit eszel rendszeresen? A fehérje nem "hat" semmire, azt a szervezet feldolgozza.
2013. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"ha utána veszek be fehérjeport akkor az minden részre fog hatni?"


Ez elég csodaszernek tűnik nekem, de lehet hogy csak furán fogalmazol.


Ha nem éred el, hogy az izmaidban apró szakadások keletkezzenek, akkor ehetsz napi 300g fehérjét, semmi nem fog történni

2013. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves első te se tudod használni az agyad ,mert akkor észrevetted volna hogy másként akartam fogalmazni de az nem volt jó és a törlés meg lemaradt. Mint az első legyen szívesek kíméljenek meg.
2013. júl. 24. 15:11
 8/17 A kérdező kommentje:
Rendszeres napi 5-szöri étkezés meg van ha valakit érdekel, persze a fehérjeport emellett gondoltam.
2013. júl. 24. 15:13
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát ha nem edzenék akkor persze hogy nem használni de mint írtam a kérdés alatt hogy van edzés mindennap.
2013. júl. 24. 15:16
 10/17 anonim ***** válasza:

Minden nap pont nem kéne edzeni, mert regenerálódni is kell.

A napi ötszöri kajálással nem mondtál semmit, mivel nem mindegy miből mennyit eszel. Szóval ne hisztizzél kérdező, te itt még nagyon kis kezdő vagy, fogadd el a tanácsainkat, jobban jársz.

2013. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!