Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egész testes edzés?

Egész testes edzés?

Figyelt kérdés
Már kb. 2 éve sulyzozom, de nem voltak jelentős kihagyasaim, max 2-3 hét, és egyszer 6 hónap, most viszont úgy alakultak a dolgaim, hogy mar kb. 6-7 hete nem edzettem, kajara is csak nagyjából figyelek, turmixot nem iszom azóta hogy fölöslegesen ne fogyjon. Már észrevettem, hogy honnan fogytam, viszont múl héten elkaptam meg egy erős vírust is, 4 napig egész nap hasmenésem volt, picit ki is száradtam, meg most is megy a hasam de augusztusban se fogok meg tudni edzenisak futni meg esetleg néha saját testsúllyal valamit. A kérdésem az, hogy ősszel újra fogom kezdeni, de addigra tuti meg tobb le fog menni rólam, a virusnak köszönhetően így is kb a kezdeti állapotba kerültem,szóval szeptemberben teljesen újra kell kezdenem, atmozgato edzesekkel? A másik kérdésem, hogy belefognek akkor majd egy kreatin kuraba is, eddig meg nem csináltam és valami linket kérnek vagy ha valaki leírja itt hogy hogy kellene azt megkoszonnem. Bocsi az irasert, telorol vagyok. 18f

2013. júl. 24. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem volt nagyobb kihagyásod?? 2 év alatt kihagytál fél évet, az nem nagy szerinted?

Egyébként a tápkieg nem csak edzés közben kell, akkor is szükség van rá , ha kihagysz...sokkal több izmot vesztesz nélküle. Nem azért van, hogy spórolj vele.

Újrakezdésnél nem árt egész testes edzéssel kezdeni, az úgy ok. A kreatinról pedig a neten rengeteg adat van, nem linkelünk, mert kitiltanak.

2013. júl. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 2 hónapig voltam linkekért letiltva és kérésre oldották fel, szóval nem linkelünk, de leírom a kreatint.

Feltöltés 6 napig, napi 0,3g x ttkg mennyiséggel, azaz pl kell neked így kb napi 20g, akkor az legyen 4 x 5g-os adagban. Majd 6 nap után a szintentartás jön fele mennyiséggel, tehát pl 2 x 5g. Ez mehet tovább egy hónapon át.


És igen, kezdj újra 3-4 hétig 3 napos teljes testes átmozgatóval, jó étrenddel.

2013. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!