Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kiegészítő edzésnek (box...

Kiegészítő edzésnek (box mellé) jó így?

Figyelt kérdés

húzódzkodás szűk fogással 3x4

evezés gépen szűk fogással 2x8

tolódzkodás 4x8

felhúzás félpiramisban 4x8

gugolás félpiramisban 4x8

bicepsz francia rúddal 4x8

fekvenyomás szűk fogással 4x8

vállból nyomás kézisúlyzóval 4x8

has súllyal 2x20


Heti kétszer járok és arra lennék kíváncsi hogy jó-e ez így? Box heti háromszor van. Főleg erőnövelés a célom.



2013. jún. 16. 13:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy húzódzkodásnál, meg tolódzkodásnál később növelném a gyakorlatok számát, de egyenlőre nem nagyon megy több. Szériálszám az maradna.
2013. jún. 16. 13:29
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha erőt szeretnél növelni inkább 5X5-be csináld a dolgokat, esetleg még kevesebben (ha műr megtanultad helyesen végezni a gyakorlatokat), inkább a súlyt kell emelni.

Pl felhúzni úgy szoktam hogy bemelegitek 5 ismétléssel és minden új sorozatra rakok + 10 kg-t a rúdra így elég kevéssel kezdek, régen mindig kimaxoltam hog kb csak egy ment, de az hetente egynél többször nekem nem igazán akart menni. egy edzésen fekvenyomás + elemelés maxolás volt, pénteken akkor a maxom közelébbi alig tudtam elmenni.

2013. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a zöld kéz!
2013. jún. 17. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:

A jó tehéntejtől erősödsz gyerek!


,,Micsoda erő,

Micsoda izom,

Reggel-este

Tejet iszom!''


Megiszó egy begre tejet,

Az erőd meg megy felfele!

2013. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!