Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az emelkedőre futás mit...

Az emelkedőre futás mit formál? Hány százalékos emelkedőre futást ajánlotok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt, hogy mit formál?

Hát a testedet formálja, pontosabban fogyasztja az egészet, mint az összes többi kardió edzés.

2013. júl. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az egész tested megmozgatja ezt akkor célszerű bevetni ha már kellően bemelegedtél és mondjuk kicsit izmosodnál is akkor érdemes egy kisebb emelkedőn szaladni felfelé. Úgy elég szokott lenni a 15 % körüli is ez elején aztán lehet egyre meredekebb attól függ arra felétek mik a lehetőségek.
2013. júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

futógépen futnék :)

arra gondoltam h a vádlit és a feneket is izmosítja ? vagy elég a normál futás mert is izmostíja azokat ? csak mert félek h ettöl nagy lesz a vádlim ....stbstb..

2013. júl. 23. 18:01
 4/10 anonim ***** válasza:

A futás (és itt most nyilván nem a sprintről van szó) nem izmosítja a lábadat! Sőt ha izmos a lábad, inkább még le is bontja róla, persze nem csak az izmot, hanem a zsiírt is.

elég megnézni a hosszútávfutókat, milyen vékonyak.

2013. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 poiu ***** válasza:
A négyfejű combizmot (ami elől van). Ha jó a térded, csináld.
2013. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"és mondjuk kicsit izmosodnál is akkor érdemes egy kisebb emelkedőn szaladni felfelé."

akkor a sima futás bontja az izmot, az emelkedőre futás meg izmosít ?

2013. júl. 23. 19:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Semmiféle futás nem izmosít, biztos csak elírta aki ezt írta. A sprintfutás az más, de futógépen gondolom nem fogod csinálni.


Gondolom nő vagy. Ne aggódj, genetikailag lehetetlen, hogy szteroidkúra nélkül túl izmos legyél. Persze, túl nagyra nő a vádlid... én meg Rocco Siffredi vagyok:D


Lefogyassza rólad a zsírt a sima és az emelkedőre futás is, abban az esetben, ha emellé jó diétád van.


Comb izmosítására guggolás, vádlira pipiskedések, fenékre kitörés és merevlábas felhúzás. Ez mind súlyzóval. Túl nagy nem leszel, csak egyre szexibb.

2013. júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7. válaszolónak : és milyen időközönként edzek popóra ?

mert amikor először edzettem arra , másnapra izomlázam lett, harmadnap megint lementem kondizni és akkor is popóra edzettem de akk már nem volt izomlázam. aztán egy hétre elutaztam nyaralni, nyaralás után lementem , csináltam gugolásokat stbstb. másnapra izomlázam lett, de amikor harmadnap csináltam ugyanezt, negyednapra nem volt izomlázam [ rem. érted amit leirtam :"DDDDDDD ]

2013. júl. 24. 17:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Mint minden más izomcsoportra, hetente egyszer kell edzeni. Érdemes nem külön edzeni rá, hanem lábedzéskor lerendezni azt is.


Egyébként ha 4-5 napon belül kétszer is tudsz rá edzeni, nem érzed egy kicsit sem gyengének, akkor valószínűleg nem edzetted meg eléggé.

2013. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ahha, értem . és egy edzés csak akkor jó/nem felesleges ha van utána izomláz ?
2013. júl. 24. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!