Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés vagy fogyás?

Tömegnövelés vagy fogyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves 183 cm 95 kg fiú vagyok. Nem vagyok éppen egy vékony alkat... El szeretnék kezdeni kondizni, de nem tudom mit csináljak... Most kezdjek el fogyni, és később próbáljak tömeget növelni,anélkül hogy nagyobb mennyiségű zsír feljönne,vagy hagyjam a francba és szedjek fel izmot először és utána csökkentsem a zsírmennyiséget? Kaját is ugye ehhez igazítanám.


2013. júl. 11. 12:49
 1/2 anonim válasza:
Tesóm előbb lefogyott, aztán tömeget növelt!
2013. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Általában úgy szokták, hogy előbb tömeget növelnek, és csak utána szálkásítanak, melynek az az oka, hogy miért adnád le a testzsírt,ha utána tömegelés során újra felszeded. Ezt mondják... Én előbb diétáztam és utána tömegeltem. Attól is függ, mennyire magas a testzsírod. Arról nem is beszélve, hogy nagyobb izomtömeggel könnyebb a diéta is. Persze ha tömegelés során nagyon tiszta az étrended, akkor nem fogsz sokat hízni.
2013. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!