Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kardió és aerob egy napon?

Ricsii51 kérdése:

Kardió és aerob egy napon?

Figyelt kérdés
Egy héten háromszor végzek súlyzós edzést, és minden nap 1,5 óra aerobot. Pihenő napokon, ha kardiózni is szeretnék mondjuk heti 3x30 percet akkor az nap is kell a 1,5 óra aerob vagy elég aznap a kardió?

2013. júl. 9. 12:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Célom a tömegnövelés, de nagyon könnyen zsírosodom, a cardiót állóképesség és érrendszer működés fejlesztése miatt gondoltam belerakni a programba.
2013. júl. 9. 12:39
 2/5 anonim ***** válasza:

ha tömegelsz, mi a fenének az aerob?

A kardió néha jól jöhet az érrendszernek, meg a hízékonyoknak tömegelésnél is, de minen nap másfél óra aerob? az rengeteg.

2013. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hát félek a zsírosodástól ezért gondoltam rakok be egy két aerobot, de akkor levittem most heti 3 alkalomra. Azért másfél óra mert bokámmal gondok vannak és nem tudok futni ezért szobabiciklin csinálom és ott gondoltam többet kell hogy hatásos legyen. Akkor szerinted az jó hogy sulyzos napon reggel aerob (ez heti 3mat takar) és het két kardio? És igy van két nap amikor pihenek is:)
2013. júl. 13. 17:56
 4/5 A kérdező kommentje:
heti*
2013. júl. 13. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:

logikátlan az egész szerintem. :)

Ha félsz a zsírosodástól, szimplán kezdd 3 ch-ról.

Egyik napról a másikra nem fogsz elhízni :)

A kardió maradjon, az aerob még mindig felesleges szerintem.

2013. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!