Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ízületi sérülés lenne?

Ízületi sérülés lenne?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy éve súlyt löktem, és azóta kattog a vállam. Mármint pl. vállvonogatásnál, oldalemelésnél, és újabban fekvenyomásnál is vagy kattog, vagy csak érzem, hogy valami nem stimmel, és ez rendkívül zavar az összpontosításban, nem egyszer volt, hogy tárogatás kellős közepén odab*sztam a súlyokat, mert fájt is meg idegesített is. Toltam már C és multivitaminokat is (vízben oldott pezsgőtablettásat) de semmi nem javult, sőt talán rosszabbodott a helyzet. Ez ízületi sérülés lehet, vagy maga a csont repedhetett meg ? Mit tehetnék ellene ?

2013. júl. 6. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
csontrepedéssel tutira nem tudnál nemhogy súlyzózni, emelni sem, mert beszarnál a fájdalomtól, de menj el orvoshoz, tuti ízületekkel van bajod. volt már 2 csonttörésem, ahhoz tudnám hasonlítani úgyhogy tutira nem tudnál vele semmit tenni.
2013. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ !
2013. júl. 11. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!