Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a leghatékonyabb gyúrási...

Mi a leghatékonyabb gyúrási mód mellizomra?

Figyelt kérdés
Korábban már gyúrtam de az nem volt elég hatékony.Aztán abba kellett hagynom bordatörés miatt.És most végre szeretnék újra jó kondiba ledűlni. Hogyan tudnám elérni leghatékonyabban? (csak felsőtestre)
2013. júl. 5. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Mellizomra mondjuk fekvenyomás egyenes és döntött padon, tárogatás stb.
2013. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fekvőtámasz is simán mehet, pakolj annyi sújt magadra, hogy max 10-et tudj megcsinálni, és az is ugyanolyan jó, mint a fekvenyomás :) az a különbség, hogy ez mást is erősít, és lehet variálni( ujjhegyen, öklön, széles kéztartással )
2013. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fall Oszkar ***** válasza:

Utolsó amit írtál hülyeség..

Leírom, hogy én hogyan edzek mellre!

Bemelegítés után hagyományos fekvenyomás (alsó mellre) 3x15 ezután ferdepados fekvenyomás (felső mellre) 3x15

Következő tárogatás (3féle) 3x8-10 mind 3 ból. Majd tárogatógéppel 3x15!

Ez be fog válni, bár ízlès szerint variálhatod az ismétlésszámokat.

2013. júl. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem miért hülyeség egy ilyen gyakorlattal feldobni az edzést? Nem fekvenyomás helyett mondtam, és egy kis változatosság nem hülyeség, de javíts ki ha tévedek
2013. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a változatosság jó, és a fekvő okozhat izomsokkot, mert nem szoktad meg, és bedurranhatsz


De a fekvenyomás hatékonyabb, és ezt kétségbe vontad.

2013. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rendben, ez igaz. Én csak azt mondom, hogy ha valaki mindig csak ugyanazokat a gyakorlatokat csinálja, az nem a legjobb(habár a fekvenyomás annyira alap gyakorlat, hogy azt simán lehet). A profi testépítők is 2-3 havonta változtatják az edzéstervet.
2013. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fall Oszkar: te meg elfelejtheted az alsó és felső mellizmot, mivel ilyen NINCS! Van alsó és felső rész, de nem két részből áll a nagy mellizom. A ferdepados fevenyomással a mellizom feljebb lévő rostjait dolgozza meg az ember.
2013. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!