Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítani akarok, mellé jó...

Szálkásítani akarok, mellé jó ha Creatine ph-x et szedek? De csak 90 db-ot. Szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 70 kg és 182 cm.

Itthon heti 3x30 percet edzek , fekvőtámaszt és húzodzkodást végzek.

Barátomtól kaptam 1 doboz BioTech Creatine ph-x et, mert ő már lusta edzeni, hozzáteszem hogy sose gyúrt rendesen.

Megérné nekem ezt beszedni?

Lenne bajom?

Lenne haszna?


2013. jún. 30. 11:56
 1/2 anonim válasza:
Hello szerintem még ne szálkásíts. Én vettem a múltkor ph-x pro-t,nekem tetszett,bár annyi haszna van,hogy felpörget az edzések előtt,meg mintha egy kicsivel többet bírnál (persze ez lehet placebo hatás is ) Lényegében olyan mint a sima kreatin,csak kisebb adagokban (nem tudom már mennyi van egy kapszulában,de a töredéke annak,amit a monohidráttal beszedsz). Bajod az semmi nem lesz tőle,szóval szerintem nyugodtan szedjél be,persze nem 5-ösével. Én úgy csináltam,hogy edzésnapokon 2-t edzés előtt,2-t edzés után és ez így kíméli a pénztárcádat is,persze nem muszáj ezt alkalmaznod,de azt hiszem ez van ráírva a dobozra is. 18 vagyok 186 cm 72 kg egyébként. Ha hasonló testalkatod van mint nekem,akkor szerintem bőven tömegelned kell még.
2013. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt mondják, hogy káros a vesére és a májra..
2013. júl. 1. 10:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!