Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek hány kg-mal kéne...

Szerintetek hány kg-mal kéne guggolni és kitörést végezni, hogy látszódjon?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, idáig csak aerobik féle mozgásokat végeztem, most izmosodni is szeretnék. Tudom, hogy figyelni kell, hogy mit eszek, és hogy fokozatosan kell elkezdeni emelni a súlyokat, de ha belejövök, mennyivel kéne végezni, hogy tényleg látszódjon? Nem akarok hatalmas izmokat, csak inkább formás, feszes lábat, popsit.
2013. jún. 23. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkora súllyal, amivel megy, olyan 10-15 ismétlést tudj csak megcsinálni.
2013. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hatalmas izmokat akkor sem tudnál szerezni, ha akarnál. Valamiért ezt minden lány fontosnak tartja megemlíteni, pedig senki nem gondolná, hogy akarnak, és ha mindenki tudná, mi is a helyzet a női izmosodással kapcsolatban, magától értetődő lenne a cél.

Mondjuk sajna ha egy buta laikus meghallja, hogy izom és nő, akkor csakis a lehető legnagyobbra gondol, lehet őmiattuk kell ez a felesleges pontosítás?

2013. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!