Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Régebben edzettem (kb.3...

Régebben edzettem (kb.3 hónapja hagytam abba), most újra visszaszeretnék térni. Sajnos étrendet nem tudok összeállítani, mert nem magamnak főzök (máshol eszem). Mit kéne csinálnom, hogy jobban látszódjon a munka?

Figyelt kérdés

Nem testépítő akarok lenni, csak kicsit formába hozni magam.

Ugyanis akkor tényleg nagyon komolyan edzettem, viszonylag nagy súlyokkal ment az edzés, mégse látszódott meg rajtam.Van rajtam egy kis felesleg is, azt is szeretném ledobni idővel.

Vkik tanácsolták a tojásfehérjét edzés utánra. Vki tapasztalat vagy tanács, vmi? 16/F



2013. jún. 17. 17:00
 1/2 A kérdező kommentje:
U.I: Olyan heti 4-5 edzést tudok bevállalni
2013. jún. 17. 17:02
 2/2 anonim ***** válasza:

nem hülyeségből írja már a biblia sem, hogy az vagy, amit megeszel...

ha nem megfelelő az étrenden, ne várj csodákat, ha felesleged van, azt szálkásító étrenddel+ szinte tökmindegy milyen testmozgással lehet orvosolni, de izomnövekedésre megfelelő tömegnövelő étrend nélkül ne számíts... a tojásfehérje sütve főzve beleteheted az étrendedbe, de a nyers tojásfogyasztás szalmonellához vezet...

2013. jún. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!