Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Húzóczkodásnál mi a jobb, ha...

Húzóczkodásnál mi a jobb, ha visszaengeded magad teljesen, vagy ha félig és úgy föl-le?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 11:21
1 2
 11/16 arturrimbaud ***** válasza:

ps. na ja a dialektus:))) mi erre felé a nyújtást szoktuk így nevezni most jötem rá a fegyenc edzés alapján mire gondoltak itt...


de Paul Wide azt mondta, hogy figyeld a tested, keményen edz de tegyél is a bankba, na most szerintem mind a két változatot kell alkalmazni felválltva ez alapján és a bankba is tenni kell ami azt jelenti, hogy kellenek pihenõ napok és idöszakok is:)))

2013. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy?
2013. jún. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 arturrimbaud ***** válasza:

Csillagom megmondom privibe, ha te is megmondod privibe...mindig én válaszolok a másik hallagat mert Ti férfiak a paradicsom óta mind beszariak vagytok...kellett az az alma de minket mahináltatok meg, hogy leszedjük nektek aztán ránk kenhettétek az egész mocskot mindenestül...



szvl ha akarod az almát te kezdetsz, meg mondod Te hova valósi vagy mivel szégyeled magad nem ide kérem csak privibe:)))

2013. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
te se vagy normális..
2013. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

" mi erre felé a nyújtást szoktuk így nevezni "


ezért kérdeztem hun laksz!

Nem ismerkedni akartam de hát ha te ezt szűrted le sajnálom. Tanulj meg magyarul beszélni.

2013. jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 arturrimbaud ***** válasza:
Na látos cuki fiú Ádám utódja, így is úgy is ez lett volna a válasz:))) Ezért nem feleltem...ha megmondom ugyan ezt szüröd le pepitába...kis soviniszta
2013. jún. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!