Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Húzóczkodásnál mi a jobb, ha...

Húzóczkodásnál mi a jobb, ha visszaengeded magad teljesen, vagy ha félig és úgy föl-le?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 11:21
1 2
 1/16 arturrimbaud ***** válasza:
az amit a tested megenged addig menni és a határnál apró mozdulatokkal ráerősíteni
2013. jún. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ezt nem nagyon értem..kifejtenéd bővebben?
2013. jún. 21. 11:50
 3/16 anonim ***** válasza:
HA teljesen visszaengeded magad, mert nagyobb lesz a mozgástartományt tehát jobban igénybe veszi az izmokat. De vigyázz ,hogy a könyököd egy kicsit legyen behajlítva ás a vállad megfeszítve.
2013. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
van egy olyan érzésem hogy feleslegesen dolgoztatja az izuleteket, a teljes leengedéses verzió
2013. jún. 21. 13:18
 5/16 anonim ***** válasza:
nem kell TELJESEN hanem előtte picivel állítsd meg
2013. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 arturrimbaud ***** válasza:
Kifejtem amint érkezek addig is egy kis türelem
2013. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
kösz
2013. jún. 21. 14:57
 8/16 arturrimbaud ***** válasza:

Na itt vók:)))


Vegyük mondjuk a gyertyát nekem ez egy nyújtó mozgás mint a jóga általában...én túlsúlyos vagyok meg sérvem van fönt oldalt nem tudom jól megcsinálni...


ezért helyette a gögrög egy sort hintázok de nem össze húzott, hanem szét húzott behajlitott lábbal és megállok a görgésben megtámasztom magam a gyertyában és így hagyom a lábam mert rájöttem hogy így tudom megcsinálni, hogy nyújtó hatása legyen...


valahol olvastam, hogy ajóga nem európai embernek való, igaz de én úgy mondanám, hogy nem minden európai embernek való...


én a nyújtásokat most kezdem át építeni az én testemre, hogy nekihasznos legyen...


a sima nyújtást leülsz kinyújtod a lábad és elöre hajolsz megfogod a talpad, hát ezt 62 kilósan se tudtam soha megcsinálni mert mindig merev voltam ezt örököltem, de azért változik a treste3m ha nem is leszek soha guni ember..


szóval megfogom a fölső combom és előredölök szánolok hétig, aztán ha bemelegedet elkedek nagyon aprókat milimétereket hajolni és azt csinálom 21 szer akkor még előbbre hajolok 7 iga tartom aztán miliméterezek 21 ig...


ezeket az apró mozgásokat a callaneticsből tanultam, borzasztó erősítők és kioldók ajálom neked is...


nekem mindent át kell építneme, mert duci vagyok de imádok mozogni és össze kell állítanom hogy az én testemnek haszos legyen a mozgás

2013. jún. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

arturrimbaud


és ennek mi köze a húzódzkodáshoz?

2013. jún. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 arturrimbaud ***** válasza:
Minden próbáld ki:)))
2013. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!