Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondisok, ti tudtok egylábas...

Kondisok, ti tudtok egylábas guggolást csinálni?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=H8n5Ug5LmRU

Mármint ilyet.


Még mielőtt félreértené valaki, én is kondis vagyok és nem tudok, szóval nem arcoskodásból írtam ki, csak kíváncsi vagyok, hogy a többség tud-e, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen :)


2013. jún. 16. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon tudok (bár még csak 2 hete kondizok, az előtt fegyenc ment) De azt azért megjegyezném, hogy a csávó a képen elég szarul csinálja, rossz nézni. Egyrész elengedi magát a negatív szakaszban, ez sérülésveszélyes, más részt pedig félig el van dőlve, meg a térde túlságosan hátramegy. A lábszár izmai (kétfejű lábikraizom, talpemelő és sípcsont körüli izmok) illetve a csípő izmai gyengék.
2013. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmit tudok/tudnék, ha nem lenne bokasüllyedésem, és ezáltal nem tudok egyensúlyban maradni mozgás közben :D
2013. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csinálha szarul, én nem tudok, őgy szoktam gyakorolni hogy játszótéren megfogom a mászoka szélét és akkor kézzel picit rásegitek.

Azért ez sem semmi: http://www.youtube.com/watch?v=iCY9tSBA6tk

2013. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én nem kondis vagyok, hanem street workout-os, de lúdtalppal is tudok simán. Egy súlyemelő, vagy deszkás cipő sokat segít egyébként, mezítláb jóval nehezebb.

A videót rossz nézni egyébként, nagyon csúnya a forma.

2013. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 *Glissade* ***** válasza:

Nem tudnak, mert nem arra edzenek! Aki a kondi mellett sajáttestsúlyos edzést is végez az esetleg tudhat.

Test azt fogja tudni amire edzik! Megint egy értelmes kérdést tettél fel, vagy netán provokálni akarod a kondisokat?

2013. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 olvasd már el a kérdés alatti részt is mielőtt ideböfögsz valamit, köszi.
2013. jún. 16. 20:56
 7/12 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 16. 20:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Mezítláb csináltam :$ Csak itthon kipróbáltam, megy-e, nem edzettem rá direkt, meg ilyenek. Sőt, mostanában alig edzek egyáltalán :S
2013. jún. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én kondis vagyok, megtudom csinálni, még +10 kilós tárcsával a kezemben is.

De viszont előtte, sokáig ment a fegyenc edzés, és annak köszönhetően tudom.:D

2013. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én még két lábal is tudok guggolni
2013. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!