Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan szedjem a Creatint és...

Hogyan szedjem a Creatint és a HyperMass fehérjét?

Figyelt kérdés

Kreatinból napi kétszer szedek 5 grammot, a fehérjét hova iktassam be és hányszor? napi kétszer vagy háromszor igyak? kreatin után? vagy elötte? edzés elött vagy után?


eddig csak kreatint szedtem de fehérjével együtt jobb azt mondják, de nem tudom hogy iktassam be... egy héten 3-4szer edzek ha ez számít általában délután 3 körül vagy estefelé.


2013. jún. 16. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
edzés után és reggel este mehet a hypermass, ami amúgy tömegnövelő. Mehet a kreatinnal együtt, a tömegnövelőkben már alapból van kreatin.
2013. jún. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig először inkább fehérje kéne, és ja már azt szeded utána kreatin. Étrended van egyáltalán? Fehérjéből annyit kell inni, hogy kijöjjön a napi szükséglet. A legjobb reggel a zabpehelybe és edzés után vízzel keverve inni a gyors felszívódása miatt.
2013. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, hypermasst szedtem már régebben is de most csak kreatint, együtt a kettőt még nem, de együtt hatásosabb azt mondják.


akkor reggel hypermass, kreatinnal együtt edzés után megint hypermass este pedig megint együtt a kettő így jó lesz? attólfélek, hogy ugye a kreatint azt éhgyomorra kell bevinni, nehogy a gyomorsav szétmarja, viszont a fehérjét meg tejjel szoktam amibe van sav, ezért nem tudom, hogy együtt a kettőt hogyan kéne

2013. jún. 16. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:
A fehérjét nem kéne tejjel inni, mert lassítja a felszívódást. estére pedig nem gyors-, hanem lassú felszívódású fehérje kell. Egyél túrót. De mégegyszer kérdem, étrended van? Mert anélkül fölösleges.
2013. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!