Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Compound 250mg beadása után...

19Geri88 kérdése:

Compound 250mg beadása után még másnap is érzékeny a terület, ahova beadtam. Lehet hogy nem bírja a szervezetem? Vagy csak nehezen szívódik mert olajos?

Figyelt kérdés
előre is köszi a válaszokat.

#tesztoszteron #compound
2013. jún. 14. 06:56
 1/8 anonim ***** válasza:
előfordul az ilyesmi, még lehet egy két napig is érezni fogod, gond akkor van ha nem adod elég mélyre. Milyen hosszú tűvel adod és hova?
2013. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vállba 1ml fecsivel.(vékony kis tűvel van a fecsi, de gondolom tudod melyik. narancs kupakos) mért gond ha nem megy mélyre? izom a lényeg, nem?
2013. jún. 14. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:
mélyre kell adni mert ha nem megy elég mélyre visszafolyik, és a bőr alatt begyulladhat. váll szúrás helyet combot vagy feneket választanék min 3cmes de inkább 4cm tűvel,
2013. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egyedül vállba viselem el :D 2-3cm lehet a tű amivel beadom, tövig tolom, de lehet veszek nagyobb fecsit, ill tűt hátha azzal jobb lesz. köszi a segítséget.
2013. jún. 15. 22:29
 5/8 A kérdező kommentje:
egyéként két napig érzékeny, a 3.on már egyáltalán nem.:)
2013. jún. 15. 22:38
 6/8 anonim ***** válasza:
vállba 3cm nél nagyobb tűt ne vegyél!!
2013. jún. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rendben. még egy kérdés... ha úgy is érzékeny marad az gond? nem szivesen dobnám ki úgy hogy 2x szurtam belőle...
2013. jún. 17. 06:53
 8/8 A kérdező kommentje:
tegnap is beadtam, hosszabb tűvel, de igy is érzékeny, bár nem annyira.mindegy, még 7 szurit kibirok utána enantat lesz..
2013. jún. 18. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!