Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sport, Mozgás NÉLKÜL IS LE...

Sport, Mozgás NÉLKÜL IS LE LEHET FOGYNI?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 22:19
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
nyugi :D:D
2013. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:
Hadjad már én 7éves korom ota ilyen kis hassal élek de naon zavar
2013. jún. 11. 12:04
 33/56 anonim ***** válasza:

Igazi gettós, alja, dögevőcigány dumád van. Gratulálok te kis hulladék. :)

Azért megnézném,ha a te anyád hallaná ezt a dumát,vajon pofánverdesne-e,hogy összehugyozd magad.

2013. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
a roma anyák nem verik a gyereküket hanem büszkék rájuk utolsó
2013. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
Mert barátom te nem név nélküli vagy? És még okos is. Igen kimész futni kiröhögnek, valószínű. Akkor hogy akarsz lefogyni? Vegyél káposztaleves kapszulát és fogyjál azzal. Azt direkt az ilyen szerencsétleneknek találták ki. Szálkásító diéta + normális edzés (főleg súlyzós lenne jó) és ennyi. Nem bonyolult. Csak neked esik nehezedre még futni is.
2013. jún. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 A kérdező kommentje:
És naon raj vagy mer most kiraktad a neved
2013. jún. 11. 15:27
 37/56 A kérdező kommentje:
Bíztatás helyett megint azt irod hogy szerencsétlen...nem lehet véletlenül hogy a TE fajtád miatt nem megyek ki futni?
2013. jún. 11. 15:29
 38/56 anonim ***** válasza:
Miattam? Én bárkit akit futni látok arról azt gondolom, hogy igen ő tud valamit, nem pedig baszogatom. Mért baszogatnám mert fut? Nem, nem azért raktam ki a nevem és tudod kit cigányozzál. Én csak arra próbáltalak rávezetni, hogy oltod a másikat, hogy nem rakja ki a nevét, holott a tied sincs kint. De talán azért röhögnének ki, amilyen vagy. És itt nem csak a külsőre gondoltam. Pl. idejövök, szerintem egy rossz szót nem szóltam, csak a hozzáállásodnak megfelelően írtam választ, te meg itt sértegetsz engem egyből. És akkor csodálkozol, hogy efy olyan ember mint te csak kiröhögnek. Nem hiszem el, hogy nem tudsz kimenni futni, egyszerűen ilyen nincs, hogy valakit kiröhögnek mert "némmá fut a dagi LOL". Rohadt vicces lenne... Ha valaki fut azért meg nem tapsolom, de hogy kiröhögjem... Tudom hogy futni nem könnyű, úgyhogy tisztelettel nézek végig rajta, mert én is szoktam futni, és engem se szoktak lenézően bámulni. Azok után amit nekem írtál pedig de, szerencsétlen vagy.
2013. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:
Halod tisztában vagy a szerencsétlen szóval? Amugy te keztél el sértegetni olvasd csak vissza:Maradj dagadt,nem kis p@csnek néznek,hanem az is vagy. Mások véleményétől rettegsz,egy igazi gettó szerű városban már megerőszakoltak volna ilyen csicska gondolkodással. Mozgás nélkül lettél dagadt,mozgás nélkül hogy akarsz lefogyni te szerencsétlen. ,: ugyhogy a helyedben befgnám azt a qrva nagy pofám. De hogy megnyugodj :nem gondoltam komolyan azt a dögevőcigányozást..láttad smiley volt mögötte...
2013. jún. 11. 15:53
 40/56 anonim ***** válasza:
Azt en irtam te marha
2013. jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!