Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelés mozgás nélkül?...

Tömegnövelés mozgás nélkül? (részletek lent)

Figyelt kérdés

TERV:190 magas, 65 kilós srác vagyok, személy és vagyonőr.

Fontos lenne hogy felszedjek minél több súlyt, hogy jobban érvényesüljek a szakmában. Az anyagcserém miatt nem tudok hízni, és ez több éve zavar. Most arra jutottam hogy belekezdek egy kúrába. Kreatin, tömegnövelő, tesztoszteron növelő, étvágyjavító. Utána olvastam a dolgoknak, és elég jónak tűnik ez a kombó. Természetesen ehhez normális napi 4-5 étkezés (ennek is utána olvastam).


EGYÉB: Napi 10 órákat sétálok, állok, és tevékenykedem munka közben, de semmi komolyabb megerőltető dolog.Esetleg ha felszedtem már egy komolyabb súlyt akkor kondizás meló után.


CÉL: Szeretnék 30-40-50 kilót felszedni (persze csak szépen lassan) és szeretnék pocakot, tokát, és az ezzel járó többi dolgot.


KÉRDÉS: Mit gondoltok, sikerülhet? Az egészségem miatt nem nagyon aggódom, azt ne is nagyon írjátok bele.Előre is köszönöm a válaszokat.


20/f


2010. dec. 24. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz ha rendes konditermi edzéseket is végzel mellette. De egyébként ha csak hízni akarsz, teljesen felesleges az összes cucc. Rengeteg rizs, és annyi. Nem kell más.
2010. dec. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Konditerem majd ha meghíztam esetleg, de így is eléggé kivagyok 10 óra meló után.

csirke+rizs kombó,stb, amint elkezdtem szedni a dolgokat, már úgy állítom össze az "étlapot".

2010. dec. 24. 20:47
 3/15 anonim ***** válasza:
Te véletlenül nem az oktat60 kft raktad le a személy és vagyonőri bizonyítványt?
2010. dec. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem ott raktam le, hasonlít a történetem az ismerősödéhez?

Ő is hasonló dolgokkal próbálkozik? :D

2010. dec. 24. 20:54
 5/15 anonim ***** válasza:

Van igen egy olyan ismerősöm, bár még nem biztonsági őr de szeretne nagyon az lenni! Nála veszélyesebb a dolog mert, 160cm magas 45kg 22éves f!

Volumass 35 pro szedd, kondi terembe nem jár csak ha felszedett +10/15kg, és úgy rá fog gyúrni! Nála is az anyagcsere az oka! :S


Amúgy én is biztonsági őr vagyok, nemrég végeztem el, de még nincs melóm!:( Na mind1 ez nem olyan lényeges, viszont én zsákolok otthon, nem szedek semmit, csak húst hússal eszek! És jó kondiba tart! Viszont irtózatosan szálkásít, mert én 95kg 85kg fogytam le de legalább már nem vagyok "párnás"!:D 180cm magasságomhoz képest! De tovább nem áll szándékomba fogyni!

2010. dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szeretnék 30-40-50 kilót felszedni (persze csak szépen lassan) és szeretnék pocakot, tokát, és az ezzel járó többi dolgot. te segghülye vagy ????????
2010. dec. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem segghülye, csak fontos lenne most már tényleg híznom, mert ha így maradok nem fogok tudni lépni a ranglétrán, egy erősebb szél is elfúj, az a szerencse hogy van szolgálati fegyverem.
2010. dec. 24. 21:42
 8/15 anonim ***** válasza:

Privát e-mail a válasz írójának

Szeretnék 30-40-50 kilót felszedni (persze csak szépen lassan) és szeretnék pocakot, tokát, és az ezzel járó többi dolgot.

Ezen besírtam,te sem akarsz 1 brad pitt lenni

2010. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nincs gondom a csajozással, köszönöm szépen, ezek után se lesz. :D
2010. dec. 24. 22:53
 10/15 anonim ***** válasza:
Teljesen mind1 a fehérje ha csak hízni akarsz, csak CH legyen sok meg telítetlen zsír. Hidd el menni fog, ha megeszel naponta 6-7g/tskg CH-t rizs formájában meg vagy 1-1.5g/tskg fehérjét is azért és még mellé telítetlen zsírt is viszel be kb 1-2g/tskg. Ha ettől nem fogsz hízni, akkor valamit rosszul csinálsz nagyon. Nem kellenek ehhez tápkiegek. Semmit se számít egy tömegnövelő, csak egy kis kalória..... Nem fog csodát művelni egyik se.
2010. dec. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!