Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Minden ember fentmarad a víz...

Minden ember fentmarad a víz felszínén mozgás nélkül is vagy függ a testalkattól és a ruhától?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:

ha van rajtad 2 réteg melegítö, aminek a zsebeiben van néhány tégla, akkor valószínüleg elsüllyedsz...

de mivel a tüdöben csak akkor nincs (persze egy kevés akkor is van), ha erölteted, és kipréseled belöle

különben mindig van benne, ezértfel is jösz a víz felszínére

csak nem szabad semmit megfeszíteni (max ha nagyon nem megy, nyomd ki a hasad)- a nyakat se!!! természetesen kell tartani a fejet ("elöre nézz"- vagyis itt ugye felefele), és engedd el magad

hidd el, hogy feljösz, akár vékony vagy, akár dagi

:))

2013. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én fent tudok maradni, arra vagyok kíváncsi, hogy elméletileg minden ember fent tudna-e. Vagy ha egyszer véletlenül mély vízbe esnék és nem tudnék kijönni, akkor ruhában is fent tudnék-e maradni. Mert egy csomó ember elmerül és meghal, pedig csak fel kellene feküdnie a vízre.
2013. febr. 5. 21:20
 3/10 A kérdező kommentje:

Persze ruhán nem mélybúvár felszerelést értek, hanem normál utcai ruhát.

De maradjunk csak inkább a ruha nélküli verziónál, mert úgy könnyebb megválaszolni.

2013. febr. 5. 22:11
 4/10 poiu ***** válasza:
A ruha, cipő lehúzhat. Valójában nem tudsz teljesen mozdulatlanul lebegni a hátadon. Ha nem mozogsz, akkor pont addig süllyedsz el, hogy nem látszik ki az orrod (ez függ alkattól).
2013. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tudok teljesen mozdulatlanul lebegni a hátamon és nem csak az orrom áll ki a vízből.


De nem annyira elméletekre lennék kíváncsi, hanem konkrét példákra.


Jelentkezzen, aki tud a hátán lebegni a vízen! És örülnék ha leírná hány centi és kiló vagy milyen testalkatú.


De majd egyszer talán felteszem így is a kérdést, addig is inkább a környezetemben kérdezősködök.

2013. febr. 9. 17:18
 6/10 anonim ***** válasza:

én tudok, bár én úszok

163 cm/56 kg

az alkatom: nagy váll, széles hát, a többi átlagos (se vékony, se hájas)

2013. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 poiu ***** válasza:
OK, feküdj hanyatt és semmit se mozogj. Igen hamar függőleges helyzetbe kerülsz, mint a horgászok úszója és onnantól zsírszázalék kérdése, hogy mid lóg ki a vízből.
2013. febr. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy tudok, na. Nem hiszed el? :D

Bármeddig elvagyok simán a hátamon. Kicsit homorítani kell és a tüdőt teleszívni.


Köszi neked, úszó.

Én 172 vagyok és én is olyan 56 körül. Bár a tüdőkapacitásom a legnagyobb volt az osztályban. Nem vagyok nagy úszó egyébként.

2013. febr. 11. 07:18
 9/10 poiu ***** válasza:

"Mondom, hogy tudok, na. Nem hiszed el? :D"


Nem hiszem el :-D. Ti hívők próbáljátok ki élesben.

2013. febr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Brainiac Science Abuse - Fat Vs. Thin Part 1 - Sinking Ships

http://www.youtube.com/watch?v=ZS5zpQqbalw

2013. márc. 11. 01:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!