Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen táplálékkiegészítőt...

Milyen táplálékkiegészítőt vegyek?

Figyelt kérdés

Hello!

19 éves srác vagyok. 2 éve kezdtem gyúrni, ezalatt nem fogyasztottam táp. kiegeket, törekedtem a megfelelő tápanyagot szilárd ételekből bevinni.

Testkompozícióm:

89 kg

10 % testzsír

kar: 37 cm

váll: 120 cm

mell: 114 cm

csípő: 92 cm

comb: 61 cm

vádli: 42 cm

Eddig elégedett vagyok magammal, de már nem tudok tovább fejlődni, mert ha a kalóriabevitelt emelném, még zsírosabb lennék. Táp.kieg-et szeretnék vásárolni, viszont nem tudom mi lenne a legjobb. Sok pénzem nincs. a célom az lenne, hogy nyáron a karom vastagabb legyen a vádlimnál és a csípőmről a zsír tűnjön el teljesen.

Ehhez mit ajánlotok? 20-30 e-ből kéne fedezni 1-2 hónap anyagát. Kreatin, Glutamin, tejsavó, kazein, L-canitine, gyors ch. Ezek így egyben sokba kerülnek. Mi lenne a legjobb, legfontosabb a célom eléréséhez szerintetek?



2013. jún. 7. 15:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Pl.: Az esti kazein fogyasztás ezen a szinten fontos? Napközben is 2-3 óránként kéne tolni vmi kaját, fehérjét?
2013. jún. 7. 15:52
 2/5 anonim ***** válasza:

Este menjen túró (0, 5%).

Azt akarod , hogy nyárra a 37-es karodból legyen legalább 43-as ?

Ez nem fog sikerülni !

Vegyép fehérjét pl. Vpx syngex, myprotein, stillmass -ezek elég jó árban vannak. +kellene gyors ch is, mert ha tömeget akarsz növelni, akkor ezzel segítheted.


Mehetne kreatin pl. Mikronizált monohidrát.

Bcaa pl. Bcaa 8:1:1 vagy bcaa xpress.

2013. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most izmosodni is akarsz meg fogyni egyszerre? Mert az nehezen fog menni.
2013. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem most akarok "izmosodni és fogyni egyszerre". Nyáron szeretnék felszedni egy kis izmot. Ami lehetséges, mert 3 hónapom van rá. diétázni, fogyózni jó lesz szeptemberben is.
2013. jún. 7. 18:44
 5/5 A kérdező kommentje:
A high Tec C-6 Whey verhetetlen áron van, vagy még a Scitec 100% Whey.
2013. jún. 7. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!