Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valahogy megfogalmazom lent a...

Valahogy megfogalmazom lent a kérdésem? ->

Figyelt kérdés
szóval 14 éves vagyok és ugybár mint mindenki kockahasat szeretnék. Szoktam heti 5-6szor 100 felülést csinálni naponta, tudom hogy kevés de ez van. Jó alkatom van szerintem és simán lehetne kockahasam de ezt ugye nem lehet elérni sima felülésekkel? (nem vagyok dagadt hanem csak a kockáim szélei látszanak) Esetleg valakinek van edzésterve vagy ilyenek? előre is köszönöm

2013. jún. 5. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:

kajára figyelj oda,és lábemelés,hasprés,

és az oldal hasizmokat is dolgozd meg.oldal irányú mozgásokkal.

2013. jún. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezekből sorozatokat csinálni kb 4et
2013. jún. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felesleges ennyi felülést csinálni, ezzel a mennyiséggel csak azt éred el hogy megrövidülnek az elülső izmaid, pl. a csípőfeszítők (fogadjunk már így is nagyon rövidek a sok ülés és rossz tartás miatt), a hasizmok, mellizmok, stb.


Elég neki heti 3-szor intenzív 10-15 perc az edzésed végére biggyesztve.

Keress még gyakorlatokat amik a többi részét is megdolgoztatják, a felülés leginkább a felső középső részt terheli.


Ezen túl meg - attól függetlenül hogy nem vagy kövér - csökkentsd a testzsír%-dat megfelelő étrenddel és életmóddal. A kockahas jellemzően 11% körül kezd el látszani.


Ajánlom a következő google/youtube kereséseket:

hip flexor stretch

bodyfat skin caliper (testzsír% mérésre)

2013. jún. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
konkrét kezdő edzéstervet tudtok küldeni?
2013. jún. 10. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!