Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A biciklimen a kerék eléggé...

A biciklimen a kerék eléggé rozsdás. Mit tudtok ajánlani? Meg lehet ezt szüntetni valahogy?

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 07:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem a kipufogódobon bevált.

2013. jún. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ha króm felnid van akkor vizes alufóliával átdörzsölöd, az szépen lehozza

ha lemez akkor azt tényleg festetni kellene

2013. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. jún. 4. 17:23
 4/12 anonim ***** válasza:
ha alumínium és eloxált akkor újra kell oxálni
2013. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Alex Fly ***** válasza:

Ha acél-(króm-)felni, akkor alapból kuka. Alumínium meg nem szokott rozsdásodni...

Acélfelnit nem érdemes használni: nehéz, esőben nem fog a fék, stb. Arról nem is beszélve, hogy nem tudni, milyen mély a rozsda -ha menet közben adja meg magát, akkor érdekes események történhetnek veled. Szóval minek kockáztatni? Pár ezresért elfogadható kereket lehet kapni...

2013. jún. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csiszoló vászon.
2013. jún. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
A vizes alufólia jó, de az egy eurós boltokban fillérekért kapható, szappanos mosogató párna(szappanos acélgyapot) csodákat művel a krómmal.
2013. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A Tengerész ***** válasza:
Hát a küllők miatt elég nehéz lesz rozsdátlanítani, ha csak le nem akarod kopaszítani az egészet, szóval kifűzni a küllőket. Én lerozsdaoldóznám és lefesteném. Egyszer volt egy rozsdás bringám, azt csak lerozsdaoldóztam, baromi randa penészes külseje lett tőle, de attól kezdve nem kellett félnem tőle, hogy ellopják. Szóval ha nem flancolsz még előnye is lehet.
2013. jún. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Alex Fly ***** válasza:
Már írtam: kerékcsere. Minek gányolni és kockáztatni?
2013. jún. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A Tengerész ***** válasza:
Ja, és 4esre. Olyan szó nincs, hogy "oxálás" (Az kérem el van oxálva.) Eloxálás az "elektrolitikus oxidáció" eljárás rövidítése. Az "el" ebben az esetben nem igekötő, hanem az elekrtoliltikus-t jelenti. A FŐBER se az "ALBER" főnöke, hanem a Fövárosi Beruházó, vagy a BESZKÁRT se KISZKÁRT ellenlábasa volt, hanem a Budapest Székesfőváros Közlekedési Rt rövidítése.
2013. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!