Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok ajánlani megfelelő...

DaemonX kérdése:

Tudtok ajánlani megfelelő tömegnövelőt egy kezdő, ám tájékozott tinédzser számára?

Figyelt kérdés
Több száz oldalnyi szöveget elolvastam már a gyúrással kapcsolatban, hogy mindennel teljesen képben legyek, mielőtt nekikezdek (Sárga kapszula, a testépítés nagy enciklopédiája, BBuilder írások stb, + néhány testépítő véleményét is kikértem). Nos, ott tartok, hogy már van étrend, van edzésterv, de egy valami még nem világos. Méghozzá az, hogy milyen táplálékkiegészítőt vegyek. Pénzem az van rá, így most a minőség az elsődleges szempont. Elsősorban a kiadós, tápanyagokban gazdag étkezésem mellé tömegnövelőt szeretnék, lévén igencsak nehezen hízok (ektomorf vagyok,19 éves). Elég sokat kutakodtam tömegnövelők után, és végül ennél a Volumass 35 Pro-nál lyukadtam ki, ugyanis nemcsak ár-érték arányban, de amúgyis, ahogy én látom, talán az a legjobb tömegnövelő. Viszont itt jön a probléma, hiszen ahogy észrevettem, a Bbuilder.hu-n különböző kategóriába vannak sorolva a tömegnövelők: kezdő, haladó profi. És ez a profiban van. Adja magát a kérdés: érdemes e ilyet szednem? A biztonság kedvéért megnéztem a vélhetőleg legjobb tömegnövelőt a kezdő szekcióban, mely szerintem a 100% Premium Mass Gainer ( shop. Builder.hu/tomegnovelo-kezdoknek/muscletech-100-premium-mass-gainer-5-44-kg-p8933 ). Azonban itt adódik a problémám. Ahogy számolom, semmivel se jönnék ki jobban, ugyanis ebből a Volumassal ellentétben a kívánt hatás eléréséhez sokkal többet kell fogyasztani, ergó sokkal hamarabb elfogy, és tulajdonképpen ugyanannyiból jönnék ki így, ha nem többől, mint a Volumassal. Ráadásul a Volumass sokkal minőségibb összetétellel rendelkezik, s mivel profiknak lett kifejlesztve, gondolom, nekem kevesebb /kisebb adag is elég lenne belőle. Remélem, nem írtam túl nagy butaságot, de már csak erre az egy kérdésre szeretnék választ kapni, eddig mindent megoldottam saját kútfőből, utánaolvasással, de örülnék neki, ha a legutolsó kérdésemre választ kapnék.

2013. jún. 4. 22:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor még annyit kérdeznék, hogy valaki tudna nekem mondani egy mintaétrendet 67 kilóra? (tömegnövelők használata nélkül, mert ahogy mondtátok, jobban jövök ki, ha külön veszek fehérjét, szenhidratot, stb) . egyszerű étkezésre gondoltam, pl ez a rizs+csirkemell+rostok kombináció, csak gondolom, hogy nem birnék megenni egy nap annyi csirkét mint amennyi kellene, szoval a maradék fehérjét meg máshogyan kellene pótolnom. szóval ezeknek függvényében szeretnék kérni egy faék egyszerűségű mintaétrendet, meg azzal leirva hogy pontosan mit vegyek
2013. jún. 17. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!