Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem testépítés, szálkásítás...

Nem testépítés, szálkásítás csajoknak konditeremben. Mit szóltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudnátok nekem segíteni kicsit? Összeállítottunk egy előre elkészített kezdő eddzésterv alapján minden napra egy tervet konditerembe. 500 kalória égetése /eddzés a célteljesítmény, 50 kilóra.

Íme:

10x6 db ezekből 20-25 kilóval: lábemelő,nyitó,záró gép. ezentúl 10x6 hasprés, felülés, lábemelés padon hason fekve. 200 fél fordulat twisteren 40 kilóval, 3x10 evezőn súlyhúzás 20 kilóval.

kardiónak 20 perc futás padon átlag 8-as fokozaton (gondolom 8 km/h) és 10 perc sífutó közepes tempón (ettől a kombótól kipróbáltan a bokámig leizzadok).

Az én súlyomra ez megvan 500 kalória? Nem vagyok alapvetően kövér, csak elég hájas, de vékony csontú tehát egy deka izom sincs rajtam, fiúk biztosan ismerik ezt a testalkatot. Ja, és bocsi hogy nem tudom a gépek nevét, de majd megtanulom idővel.



2013. máj. 29. 12:24
 1/6 Osynho ***** válasza:
Nem ártana az egész testet leedzeni. Nagy a hangsúly a lábon, hason, a többi izomcsoport meg hanyagolva van.
2013. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Osynho ***** válasza:
És nem kell minden nap konditerembe menni, főleg nem minden nap ugyanazt edzeni!
2013. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még nem nagyon tudom a súlyzókat használni, meg sajna ebben a teremben (kolis) nemsok gép van :S de a következő bérletem másikba fogom venni ahol nagyonsok minden van. megpróbálok változatosabban, de körülbelül megvan azért ez az 500 kalória? futással mindennel együtt. azért fontos mert mellette mást is csinálok és próbálok kicsit utánaszámolni a kalóriáimnak, így okosan de hasznosan.
2013. máj. 29. 12:32
 4/6 Osynho ***** válasza:
Miért fontos, hogy meglegyen az 500 kalória? :) Hogy néz ki a táplálkozásod?
2013. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Kit érdekel a kalória?

2. Lábnyitogatót elfelejteni.

3. Minden testrészre edzeni.

4. Ha egy deka izom sincs rajtad, akkor mégiscsak építeni, testépíteni kéne, nem? Mondjuk látatlanban nem tudom megítélni, ha a tükör szerint hájas vagy, akkor valóban le kéne azt adni, de nem mind, mert izom és zsír nélkül kegyetlen rusnya leszel.

5. Hacsak nem vagy súlycsoportos versenyző, akkor nincs értelme a célsúlynak. Mindegy, hány kiló vagy, ha jól nézel ki.

2013. máj. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát az a baj, hogy a súlyom sajnos csalóka, a mérleg mindig keveset mutat, de azért akad bőven szerintem egy ilyen durván 5 kilónyi felelsleg összesen, látványos is azért, csak ezzel a súllyal nehéz elképzelni. először arra törekszem, hogy ezt a kis mindenhol lévő hájat eltüntessem (kardió) és közben azért kezdjem el felépíteni a nemlétező izmaimat, azokat sem ilyen szekrény méretűre, csak ilyen átlagosan egészségesen izmos-szerűnek nézzek ki. számolom a kalóriákat, hogy tényleg először kezdjek a nem odaillőtől megszabadulni
2013. máj. 31. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!