Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő vagyok. Jól indultam el?

Kezdő vagyok. Jól indultam el?

Figyelt kérdés

22 éves, 164 cm, 60 kg vagyok.

A célom az lenne, hogy formásodjak, erősödjek és javuljon az állóképességem; valamint egy minimális izomzatot tudjak kialakítani magamon.


Étkezés: napi 170g fehérje, 75g ch, 10g olaj öt részre bontva kis adagokban + 3,5 liter víz + vitaminok


Sport: heti ötször kora reggeli időpontban: (súlyzós, kardió és intervallum felváltva)


Jó ez a terv, amit leírtam?

Mire kellene még odafigyelnem?

Meddig kell körülbelül ezt tartanom és mikor kell módosítanom rajta?


Köszönöm, hogy elolvastátok!


2013. máj. 23. 12:58
1 2
 1/17 dirtboy ***** válasza:

most azt nem vágom hogy szálkásítasz vagy izmot akarsz növelni?

a kajád az szálkásítás de azt is írod hogy izmot építenél.

a kettő együtt nem fog menni,szerintem most inkább építs izmot ahhoz pedig tömegnövelő étrendre állj rá.

2013. máj. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

170 g fehérje miből van meg kaja vagy tápkieg ??

minimum napi 5-6 szor kajálj, ha erősödni akarsz akkor felejtsd el a kardiót nagy súlyokal edz kis ismétlésszámal.

2013. máj. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy lány vagyok. Nem szeretnék brutális izmokat, csak olyan nőieset, ami még jól néz ki.
2013. máj. 23. 13:12
 4/17 anonim ***** válasza:
JA akkor jó van ez csak az olaj nem kellene sztem :D
2013. máj. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha akarnál se tudnál brutális izmokat szerezni...
2013. máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ez jó hír. :D
2013. máj. 23. 13:18
 7/17 anonim ***** válasza:

Egyszerre nem lehet naturálban izmot felszedni és zsírt leadni, mert energetikailag különböző étrend szükséges hozzá. Izomnöveléshez tömegnövelő étrend kell, ami kalóriapluszt jelent, a zsírleadáshoz pedig szálkásító diéta, ami kalóriadeficitet jelent a napi energiamérleg szempontjából. Tehát el kell dönteni, hogy mi legyen előbb.


Izomnöveléshez neked kellene 120g fehérje és 180-240g ch.

2013. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Osynho ***** válasza:
Formásodás = izomnövekedés. Ezt kellene megértenie minden nőnek. Ehhez pedig súlyzós edzés + rendes kaja kell (illetve az a leghatékonyabb). Ha csak "formásodni" szeretnél, vagy ha komolyabb céljaid vannak, akkor is.
2013. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Montez az elégetett zsírt energiává alakítja a szervezet és + fehérje is megvan mért nem nőne az izom ?? nem értem miről beszélsz
2013. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
a 9-es válaszolónak üzenem, hogy most már kicsit én is elveszítettem a fonalat...
2013. máj. 23. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!