Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő vagyok. Jól indultam el?

Kezdő vagyok. Jól indultam el?

Figyelt kérdés

22 éves, 164 cm, 60 kg vagyok.

A célom az lenne, hogy formásodjak, erősödjek és javuljon az állóképességem; valamint egy minimális izomzatot tudjak kialakítani magamon.


Étkezés: napi 170g fehérje, 75g ch, 10g olaj öt részre bontva kis adagokban + 3,5 liter víz + vitaminok


Sport: heti ötször kora reggeli időpontban: (súlyzós, kardió és intervallum felváltva)


Jó ez a terv, amit leírtam?

Mire kellene még odafigyelnem?

Meddig kell körülbelül ezt tartanom és mikor kell módosítanom rajta?


Köszönöm, hogy elolvastátok!


2013. máj. 23. 12:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz? Kalóriadeficitben nem lesz izomnövekedés. Ez ilyen egyszerű. Max kezdőknél lehetséges, illetve kövér kezdőknél. Olvass egy kicsit mielőtt velem kötözködsz:

[link]

2013. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem kötekedtem. Leírtam, hogy kezdő vagyok. és a magasságomhoz a 60 kilóval szerintem nem vagyok egy nádszál alkat.
2013. máj. 23. 14:55
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem neked írtam, hanem aki nekem beszólt. Full nem ért hozzá és okoskodik. A fehérje nagy része is elmegy szálkásításkor energianyerésre. Nem hogy izomépítés nincs ilyenkor, de örülünk, ha nem vesztünk izmot.
2013. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Osynho ***** válasza:
9-es: [link]
2013. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
EZ nem kötözködés csak kérdeztem, am meg egy konkrét dologról van szó és kezdőről ne általánosságba a profi testépítésről
2013. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor most kaptál választ, bárminek is szántad!
2013. máj. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2013. máj. 23. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!