Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan növeljek hasizmot? FONTOS!

Hogyan növeljek hasizmot? FONTOS!

Figyelt kérdés

Suli idő alatt eléggé lusta vagyok, nyáron valamit csinálnék vele..

Kb 62 kg és 165 centi magas fiú vagyok, 15 éves.

A probléma az, hogy bár dagadt nem vagyok, semmi hasizmom. Megemelem egy picit a törzsem fekvő helyzetben, és úgymond remegek..

Hogyan kezdjek neki? (futni és biciklizni el fogok járni a nyáron)

Mennyi javulást várhatok őszig? (gondolom kockáim nem lesznek, de látható, és főként érezhető lesz, nem?)


2013. jún. 3. 22:45
 1/4 Mulder614 válasza:

Nekem egy a videó sokat segített. 3.hét alatt kikockásodott a hasam. Bár veled ellentétben eleve egy csepp zsír sem volt rajta tehát könnyű volt.

De mindenképp ezt ajánlom


http://www.youtube.com/watch?v=VeUMxHEMjhU

2013. jún. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindennap felülésezz legalább 100-at vagy kezdj először kevesebbel 60-80 felülés.
2013. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mengele11 válasza:

Szia, a videó tényleg jó, de itt az angol verzió hátha az jobban tetszik:D

http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

viszont csak 2 naponta csináld, mert regenerálódnia is kell a hasizmodnak.

Ha már anélkül megtudod csinálni, hogy nagyon kidöglenél kezdj el rendesen konditeremben hasazni teljes edzésként mert azért olyan óriási eredményeket ez nem fog hozni (legalábbis én elég hamar kinőttem az ilyen otthoni pár perces hasazásokat)

2013. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most egyelőre a videóhoz még edzenem kell asszem.

Ha a videón továbbjutok (megtudom csinálni különösebb erölködés nélkül), akkor már látszani fog? Nem is az, hogy kocka, de mennyivel lesz vékonyabb a hasam?

Nem vagyok kondiba járós típus, ezek után mit csináljak? Főleg szálkásításra mennék.

2013. jún. 10. 23:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!