Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne hasizmot...

Máté1999 kérdése:

Hogyan lehetne hasizmot erősíteni, lefogyni az ott lévő plusz "hurkákat"?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 16. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Zsírt leadni szálkásító diétával és aerob edzéssel (kocogás, bicaj, stb.)lehet. Erősíteni pedig haspréssel és függeszkedve végzett lábemeléssel tudod.
2013. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy Monti mondja. A hurkák nem a hasizom edzésétől fognak "leégni", ahogy sokan hiszik. Diéta kell és aerob mozgás. Persze az izmot is edzeni kell, különben nem lesz minek látszania. :)
2013. ápr. 17. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Optipolar válasza:
Youtube-on vannak nagyon jó videók a gyakorlatokról.
2013. ápr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vannak, de mivel NINCS helyi zsírégetés, így qrvára nem fog lemenni a hasadról s zsír hasedzéssel. Ezt kellene már megérteni! Nem lehet célzottan egy területről fogyni. Szálkásító diéta is kell és heti minimum 3-4 aerob edzés.

Hihetetlen, hogy mindig jön valaki, akinek ezt el kell magyarázni!

2013. ápr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Na a lényeg csak mert nem hangzott el hogy mit is jelent ez a szálkásító diéta:

Tehát teljeskiörlésű kenyér(nem rozsoos meg kakóval színezet meg csak 20% kiörlésű meg ehhez hasonló átverések hanem teljesen, az más kérdés hogy ilyen alig kapható) ugye mondani sem kell hogy akkor fehér kenyeret meg zsemlét meg kakaós csigát ne egyél, innentól kezdve az is logikus hogy barna rizs jön szóba nempedig a fehér, arról már nem is beszélve hogy cukor és anak fajtái tehát extróz szaharóz meg fruktóz meg minden ami por az is hízlal szóval ne azt nézd hogyrá van írva fitness csak mert nem 50 hanem csak 10 gramm cukor van benne mert ez is csak kamu reklám szöveg, hanem olvass utána, a cukrok közé tartoznak a szószok, zslés izék meg egyebek, ugye innentől mondani sem kell hogy zsír sem olaj nem jöhet szóba ha nagyon akkor maximum növényi olaj de abból is minimális esetleg a salátához hogy jobban csússzon! Lényegében a diétád így fog kinézni mint ami elev normális volt egy ősember számára is azzal a különbséggel hogy ő zsíros húst evett te viszont most akkor szionte csak csirke/pulyka mellet fogsz enni zöldséggel gyümölcssel, barna rizssel, teljes kiörlésű pékáruval stb. és nem, nem fér bele heti egyszer sem a csülök meg a fagyi meg, gumicukor meg mittudomén milyen ember alkotta nyalánkságok amik semmire sem jók csak hogy a testzsírt gyarapítsák! De ha rámész a gugli keresőre ott találsz kismillió diétát, hogy miket írnak a szálkás sportolók nem pedig a kopasz szemüveges sörhasú csámpás lábú Dietetikusok csak mert elvégeztek egy tanfolyam, urambocsá fősikolát! Ne felejtsd el a súlyzós "nehéz" edzést mert akkor fogyasztja az izom a legtöbb kalóriát, az aerob meg futás meg efféle lazaságok össze sem mérhetőek a súlyzós edzéssel!

U.I. fogyasztó szerek sincsenek nem is lesznek teljesen mindegy hogy mi van a dobozra ráírva mind kamu!

2013. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Illetve ahogy Montez kolléga írta csak hasról nem lehet zsírt leadni, tehát vagy mindenhol fogysz vagy mindenhol hízol!
2013. ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nikaa11 válasza:

Irok egy egyszerűt!!!!

Bevált ,bizonyított.

Naponta csak 3 étkezés.

Reggeli lehet bőséges mert azt elégeti a szervezet.

Édesség semmi csak 2-3 liter víz bár mikor.

Csak ZAB minden formában/sok recept van a neten/

Természetesen zöldség és gyümi is.

Hetente 1szer lehet bármilyen tészta.

Mozgás,de olyan ami nem viszi fel a pulzust 90 fölé.

Engem egy orvos fogyasztott és havonta egyszer mért egy műszerrel. Első 2 hónapban csak a mérő mutatott2kg fogyást,én nem vettem észre.

De kitartás mert utána lassan beindul és vissza sem jönnek a kilok.

De szigorúan el kell telni az étkezések közt 4- órának.

Közben egy falatot sem SEMMIT. csak vizet.

Lesz eredménye!!!

2013. ápr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
kaloriabazis.hu, kalóriaszámolással 12 kilót fogytam 3 hónap alatt. Regisztrálsz, megadod az adataid, majd belövi, hogy mennyi fehérjét kell minimum és mennyi szénhidrátot és zsírt ehetsz maximum az eredmény érdekében. Én megettem a rántotthúst délben, aztán este koplaltam, mert már nem fért bele a napi kalóriakeretbe. :)
2013. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!