Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezzel viszonylag rövid idő...

Ezzel viszonylag rövid idő alatt lehet hasizmot szerezni?

Figyelt kérdés

172 cm és 53 kg vagyok, fiú. Heti 4-szer szoktam otthon edzeni. Ez abból áll hogy csinálok 50 hasprést 30 fekvő, 50 hasprés 20 fekvő, 50 hasprés 20 fekvő 50 hasprés. nem szoktam csalni mindig csinálom már 2 hónapja( régebben is csináltam csak 3 hónapra leálltam) Azt szeretném kérdezni ha ezt folyatom akkor nyárra lehetne kockás hasam ha mellé még beiktatnék valami szálkásító diétát? Eddig valami módon mindig gyúrtam, súlyzóztam, fekvőztem de ez nem igazán látszott rajtam bár éreztem hogy erősebb vagyok. Szóval ha figyelek az étrendemre és folytatom ezt az edzést nyárra szerezhetek kockás hasat?



a hasprésből ilyet szoktam végezni:

[link]



2013. márc. 18. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
53kg-val tömegelni kéne nem szálkásítani.
2013. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jaja 50 kg vel valószínűleg azért nem látszanak a kockáid, mert nincs akkora izomtömeged, ami látszódhat. keress valami jó tömegnövelő étrendet, mondjuk body.builder.hu -n meg egy jó edzésprogramot, szépen menj fel a magasságoddal 65 70 kg környékére, nah akkor már lesz értelme szálkásítanod, de még akkor is gazda lennél.
2013. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 poiu ***** válasza:
Nem. Az 50 ismétlés állóképességet fejleszt, nem izomtömeget. Tegyél a mellkasodra egy akkora tárcsát, amivel nem tudsz 12-16-nál több ismétlést csinálni.
2013. márc. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. márc. 22. 17:27
 5/5 poiu ***** válasza:
A tömegeléssel pedig legyél óvatos. Hájat ne szedj fel, mert nehéz leadni.
2013. márc. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!