Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét érdemes...

B_ojti94 kérdése:

Milyen fehérjét érdemes szednem, Aki szakértő az mit ajánl?

Figyelt kérdés

egy éve kezdtem el a testépítést nem komolyabb szinten csak tömeget akartam növelni mivel 190 cm-en 65 kg voltam ... elképesztően sovány voltam.. most jelenleg 83 kg-nál tartok.. szerencsére mivel nem vagyok zsírosodó típus csak minimálisan jött fel rám zsír nagyrészt izom jött fel...

most elkezdtem street workout-ozni mivel a súlyzós edzésekkel abba maradt a fejlődésem és saját testsúllyal úgy érzem most újra elkedztem fejlődni.. tisztában vagyok vele hogy a jó izomépítéshez fehérje kell igyekszem minél több minél változatosabb fehérjéket enni (hús, tojás, hüvelyesek.. stb.) de sajnos ennek a pénztárcám szab határt... volt egy idő mikor egy 2 hónapig szedtem fehérjét de azért hagytam abba mert nagyon kipattogzott a hátam tőle ..és nem hozzott annyival többet.. (power proteint szedtem)..

szóval kérdem tőletek milyen fehérjét érdemes szedni? milyen terméket ajánlotok ami ár érték arányba jó de viszonylag olcsó?

mostmár nem tömegnöveléshez kell hanem a minél tisztább izomtömeg elérése a cél..



2013. máj. 19. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A bodybuildingbolt.hu-s Whey c6 szerintem nagyon jó vétel.
2013. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szójás sz@rt ne vegyél. Tehát a power protein, power pro=kuka.

Tejsavóprotein kell, pl: whey c6, myprotein impact, mhn whey, biotech nitro pure whey, twinlab whey fuel, nutrend whey core 100, vpx syngex, stb.

2013. máj. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem! szóval tejsavófehérjét kell nézni. Köszönöm a választ!
2013. máj. 19. 12:50
 4/4 tap bela ***** válasza:

Tejsavó fehérjét kell nézned, és ezen felül azt is, hogy hozzáadott szénhidrátot tartalmaz-e.


Igen jó választás erre MHN 100% whey 3kg-os kiszerelés 12.300Ft-ért.

2013. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!