Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel igyam a kreatint (por)...

ASDsuperboy kérdése:

Mivel igyam a kreatint (por) és mekkora mennyiségben? Ha nekem szabad egyátalán.

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és egy ideje eljárok egy konditerembe. 1 hónapig minden edzés után ittam fehérjeport.(heti 3 alkalom) 1 hónapja semmit nem fogyasztok. a kreatin porról gondolkodtam, mert olvastam, hogy segíti az izomsejtek regenerációját és azokat energiávál látja el, ami nekem jól is jönne, mert sokszor értem úgy, hogy nagyon fáraft vagyok edzésen.
2013. máj. 18. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Természetesen ihatod, természetes anyag, húsokban is megtalálod.


Kíváncsi lennék egy előtte-utána képre.


Amit a legtöbben ajánlanak, az az alábbi;

[link]


Illetve sokan a natúr Monohydrátra esküsznek.


Mint említettem, s ha nem haragszanak meg, akkor megemlítem a King Creatine-t, ezt Nem próbáltam még, mások véleményének sem néztem utána. Ha a helyedben választhatnék, akkor bizony az AKG-t venném meg.


Sok sikert!

2013. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dogmatix91 ***** válasza:
1. kúrának szerintem a sima monohidrát tökéletesen megfelel. Olcsó és lehet, hogy tökéletesen beválik. Én a régi King Creatine-t próbáltam, erőben megdobott, súlyban kevésbé, de az 100% hidroklorid volt, az újban már nincs is. (talán foszfát, monohidrát meg citrát keveréke az új, de nem vagyok benne biztos). Az "egy ideje" mit jelent? Fél év legyen meg az első kúra előtt, de még jobb ha 1 év is megvan. Tehát szerintem 1. kúrának monohidrát, ha nem jön be akkor 2 hónap szünet után mehet más kreatin. Csodát nem kell tőle várni, de ha rendben van az étrend akkor azért meg tud dobni :)
2013. máj. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dogmatix91 ***** válasza:
A feltöltés egyébként testsúly/3 (gramm persze) a szinten tartás pedig ennek a fele. Kb. 8 hetes legyen a kúra. Vízben keverd el, vagy lökd egyből arcba és igyál rá (én így csináltam mert a monohidrát nem igazán akar oldódni). Grammonként 1dl víz kell neki és csak és kizárólag az edzés utáni adaghoz menjen a szőlőcukor/vitargo/carb-f/carbox stb. (+ a fehérje) a többi adagot szénhidrátos kaja előtt 5-10perccel vedd be.
2013. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért a protein jóval magasabb prioritást élvez, mint a kreatin. Fehérje már nincs, inkább a kreatin? Szvsz... Halott ügy.


Az adagolás rajta van a dobozokon. Nekem a sima monohidrát anno nem ért semmit, creabombot használtam, abban többféle kreatin is megtalálható.

2013. máj. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem. köszi a segítséget, ki fogom próbálni és valószínűleg ezt: [link]

Azt jól tudom, hogy ezt edzés előtt kell inni ugye ?

2013. máj. 19. 11:38
 6/6 Dogmatix91 ***** válasza:
Edzés után! De ha ennyire nincsenek meg az alapok akkor vegyél inkább fehérjét.
2013. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!