Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lenne a jobb Fehérje vagy...

Kacsafos kérdése:

Mi lenne a jobb Fehérje vagy aminosav?

Figyelt kérdés
Nem szeretnem mind kettőt venni, de melyik a jobb tömegeléshez ? Mikor szedjem ha veszek kerdöjel. Légyszi sürgős

2013. máj. 13. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
A fehérje prioritásban előbb következő tápkieg, de véleményem szerint csak a vitaminok után, és persze a helyes táplálkozás alapvető megléte mellett.
2013. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Magyarul?:) de fehérje vagy aminosav? Nem vagyok biologus.sajnalom:S
2013. máj. 13. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Az alap a tömegnövelő étrend, ha izmosodni akarsz. A tápkegek közül pedig az edzés utáni protein + gyors ch az alap és a multivitamin. ha ezek megvannak, akkor költs esetleg kreatinra és plusz aminosavakra. De aminosavaknál is rengeteg féle van, ne full spektrumú tablettás sz@rt vegyél, mert az csak tablettázott protein, hanem BCAA, EAA, glutamin amire érdemes költeni. De még egyszer mondom az alap a vitamin és a tejsavóprotein edzés után!

Olvasgass még sokat, mert nem tiszta ez neked.

2013. máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, de amúgy nem értem mi a baj, az első két szavamban ott volt a válasz...
2013. máj. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ja, válaszoltunk, de leegyszerűsítem: vegyél fehérjét és mellé dextrózt. Tehát edzés után protein + dextróz!
2013. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek mondom, hogy én aztán teljesen magyarul beszéltem, de az alap recept étkezésre vonatkozóan tényleg ennyi volna, fontossági sorrendben (szerintem): rendes alap étrend, vitamin, fehérje+dextróz. Minden más utánuk.
2013. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tap bela ***** válasza:
Magas EAA, whey alapú fehérje, és magas gi indexes szénhidrát. Aminosav esetén pedig EAA ( szabad, nem kötésben).
2013. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!