Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi fehérjéről?

Figyelt kérdés

Szálkásítani szeretnék (étrend megvan):

[link]


A hónapban elég sok nemvárt kiadásom volt (kocsi) így most ilyesmi árkategóriát szeretnék venni. Vélemények? köszi.



2013. ápr. 25. 15:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A semminél jobb, de csak 64%-os fehérje. Edzés után sem annyira jó, mivel kazein is van benne, ami hosszan felszívódó. Napközbenre vagy esti fehérjének talán. Viszont szóját is tartalmaz, ami kuka.
2013. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

köszi. még őt néztem, úgy gondolom jobb lehet (vagyis biztos vagyok benne, ezen nem tudok annyit spórolni úgy tűnik-talán nem is érdemes, ha már veszek)

[link]


erről vélemény?

2013. ápr. 25. 15:32
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez egy jó protein, de vehetnél jót olcsón is, pl:

[link]

[link]

2013. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszönöm, eddig syngexet használtam, szerettem volna váltani, de lehet,hogy maradok ennél.
2013. ápr. 25. 15:40
 5/17 anonim ***** válasza:
A Syngex jó, olcsó, de ez a kettő kifejezetten drága. Érdekes, hogy ha spórolni kell, a legtöbbek úgy is a drága cuccoknál kötnek ki.
2013. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Annál maradhatsz. Ezek a jók szerintem:

pl.: Whey C6, Peak whey fusion, Stillmass 6:3:1, MHN Whey, Myprotein koncentrátum, Scitec 100% whey prof., Biotech nitro pure whey gold, California fitness 100% whey, Dymatize Elite whey, Twinlab whey fuel, VPX Syngex, Nutrend whey core 100, stb..

2013. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 clint ***** válasza:
nagyon szeretitek a syngexet, nekem fél éve hever még két kiló a polcomon... egyszerüen már attól is fejfájásom van ha rá gondolok. Szal irigyellek titeket :D
2013. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A Syngexet én sokkal drágábban vettem,majd 13ezerért, szóval ez tényleg jó ár érte. Azért is kérdeztem ezt az Elite terméket, mert egyáltalán nem volt ismerős,ellentétben a twinlabbal...
2013. ápr. 25. 15:53
 9/17 A kérdező kommentje:
clint nekem semmi bajom nem volt a syngexszel, de minden ízt meg lehet unni,ha huzamosabb ideig használja az ember szerintem...
2013. ápr. 25. 15:54
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem túl édes a syngex, de összetételre nem rossz.
2013. ápr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!